Architekt Bielsko-Biała

Projektowaniem zajmujemy się profesjonalnie i z pasją. Nasze biuro architektoniczne składa się z architektów, projektantów wnętrz i project managerów. Jesteśmy ambitni, elastyczni i kompetentni.

Wykonujemy analizy przed nabyciem nieruchomości (due dilligence) co pomaga Klientom podjąć trafną decyzję inwestycyjną. W przypadku istniejących obiektów pierwszym krokiem są pomiary i opracowanie inwentaryzacji architektonicznej budynku. W zależności od specyfiki tematu zlecamy też dodatkowe opinie i ekspertyzy. Nasz kreatywny zespół architektów tworzy projekty koncepcyjne na podstawie szczegółowej analizy potrzeb i celów Klienta. Następnym etapem jest projekt budowlany i pozwolenie na budowę. Załatwiamy wszelkie formalności oraz kontaktujemy się z urzędem miasta Bielsko-Biała w imieniu Inwestora aż do uzyskania decyzji zezwalającej na rozpoczęcie robót budowlanych. W przypadku skomplikowanych obiektów przygotowujemy także szczegółowy projekt wykonawczy.

Biuro architektoniczne Bielsko-Biała

Zespół architektów kubaturowych współdziała z projektantami wnętrz dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować całościową usługę. Kosztorysy umożliwiają kontrolę budżetu inwestycji. W trakcie budowy, na życzenie Inwestora, architekt sprawuje nadzór autorski w celu zapewnienia zgodności budynku z projektem i uzyskania wysokiej jakości wykonawstwa.

Nasi architekci posiadają doświadczenie w dziesiątkach zrealizowanych obiektów w rejonie miasta Bielsko-Biała a także w innych częściach Polski i poza granicami kraju. Projektujemy domy jednorodzinne, wielorodzinne, budynki biurowe, hotele, sklepy, obiekty przemysłowe i inne. Warto skontaktować się z nami również w przypadku nietypowego budynku bądź trudnej działki.

Architekt Bielsko-Biała – SUMA Architektów