Architekt Katowice

Witamy na stronie SUMA Architektów. Jesteśmy zespołem zajmującym się kreatywną działalnością w obszarze architektury, wnętrz i designu. Eksperymentujemy, tworzymy, przekuwamy pomysły w materialną rzeczywistość. Nasi architekci mając bogate doświadczenie zachowują jednocześnie świeżość i elastyczność charakterystyczną dla start-upu. Przykładamy dużą wagę do biznesowego aspektu naszych działań, staramy się aby Klienci osiągali wymierne korzyści z inwestycji w nasze usługi.

Tworzymy projekty mieszkań i domów dla Klientów indywidualnych. Dla firm opracowujemy, projekty hoteli, projekty biur, projekty retail. Mamy wiedzę i możliwości aby wdrożyć projekt sieciowy nawet o bardzo dużej skali. Zajmujemy się również obsługą inwestycji pod kątem formalno-prawnym, załatwiamy uzgodnienia i pozwolenia w obrębie miasta Katowice oraz w innych lokalizacjach w Polsce.

Biuro architektoniczne Katowice

Architektura powinna odzwierciedlać wartości istotne dla Inwestora dlatego opisujemy ją często jako branding 3D. Idea projektowa przenika formę od ogółu do szczegółu. Od koncepcji całego budynku, poprzez projektowanie wnętrz po indywidualne elementy wyposażenia i oznakowanie graficzne. Nie trzymamy się jednej estetyki ale poszukujemy zawsze rozwiązania będącego odpowiedzią na konkretny problem projektowy wynikający z lokalizacji i zakładanych parametrów.

Biuro architektoniczne SUMA Architektów zostało docenione zarówno przez klientów indywidualnych, rozwijające się firmy jak i duże, rozpoznawalne marki. Zapraszamy do kontaktu z naszą pracownią. Wycenę prac projektowych można uzyskać przez internet, wysyłając materiały i wytyczne mailem. Wstępne spotkanie i omówienie projektu w naszym biurze jest zawsze bezpłatne.

Architekt Katowice – SUMA Architektów