Biuro projektowe Kraków

Pracownia SUMA Architektów to biuro projektowe składające się ze zdolnych i pozytywnych ludzi. Tworzymy architekturę, wnętrza oraz przedmioty codziennego użytku.

Siła zespołu

Od początku założyliśmy, że będziemy budować zespół składający się z najlepszych profesjonalistów dostępnych na rynku. Tworzymy biuro projektowe ponieważ jesteśmy przekonani o tym, że jakość w architekturze i designie powstaje w wyniku wymiany myśli. Praca w odosobnieniu też jest ważna jednak w konkurencyjnym i szybko zmieniającym się otoczeniu w jakim obecnie działamy, bardzo istotne jest szybkie generowanie i ewaluacja pomysłów. Funkcjonowanie w większej grupie jest kluczowym elementem naszego sukcesu.

Laboratorium pomysłów.

Staramy się aby przestrzeń biura projektowego była miejscem zachęcającym do tworzenia i eksperymentowania.

Kreatywność rozbudza w nas pasję do pracy. Fascynują nas nowatorskie pomysły mocno ugruntowane w realiach biznesowych. Naszym celem są innowacje przekładające się na wyniki ekonomiczne.

Ciągły rozwój.

Ciągła wymiana wiedzy i doświadczeń wewnątrz zespołu sprawia, że stajemy się coraz lepsi. Z każdego projektu wyciągane są wnioski, które pozwalają na usprawnianie procesów firmie i podnoszenie jakości usług. Budujemy trwałą markę, jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym dla naszych Klientów.