Item Details

BLUE ONE

Jasne wnętrze z odrobiną artystycznego nieładu.

Blue One to projekt mieszkania, w którym architekt postawił na biel połączoną z drewnem oraz subtelnymi wzorami i detalami.

Wnętrze BLUE ONE to kolejna realiacja mieszkania w Krakowie. Nasz doświadczony architekt zaprojektował je tak, aby przestrzeń była przemyślana i cechowała się funkcjonalnym układem. Inspiracją był tutaj w pewnym stopniu styl skandynawski. Ważna są drewniane meble oraz naturalną i prostą w swojej formie podłoga. Salon to pomieszczenie z którego przeniesiemy się do otwartej kuchni. Tutaj widzimy dominację białych, o wysokim połysku mebli w połączeniu z drewnianym blatem. Jasne ściany, drewniana podłoga oraz materiałowe rolety uderzają prostotą i świeżością. Charakterystyczne detale przyciągają uwagę a pomysłowość, którą cechuje się architekt wnętrz zagwarantuje nam przestrzeń o jakiej marzymy. Przy projekcie łazienki meble, które zostały wybrane są konsekwentnie białe o wysokim połysku. Ciekawym rozwiązaniem jest przełamanie bieli poprzez zastosowanie wzorzystych płytek o szarym odcieniu. Blue one to starannie dobrane detale, które są dopełnieniem tej nowoczesnej i przyjaznej przestrzeni, którą zaprojektował architekt. Kraków to miejsce gdzie działa wiele biur architektonicznych, jednak to nasza pracownia została zauważona i doceniona przez portal homify.pl który umieścił artykuł opisujący zdjęcia naszego projektu.

Jeżeli chcesz aby Twoje mieszkanie było nietuzionkowe i wyróżniające się na tle innych wnętrz to koniecznie musisz odwiedzić pracownię SUMA Architektów.


  • Client: Prywatny
  • Skills: Kraków,
  • Author Name: SUMA Architektów
  • Author URI: Jakub Jan Surówka, Michał Matejczyk, Paulina Wacławik, Beata Mazur
  • Release Date: 1 March 2015