Item Details

CLASSIC ONE

Classic One – intensywność połączeń.

Projekt apartamentu Classic One zawiera dość odważne zestawienie złota, srebra, czerni oraz fioletu. Jest to kolejne wnętrze zaprojektowane przez nas w inwestycji Browar Lubicz w Krakowie.

Apartament Classic One to nowoczesny projekt wnętrz zrealizowany w Krakowie, który charakteryzuje bogatym designem. Wnętrze to przestrzenie wypełnione nasyconymi barwami w połączeniu z przygaszoną bielą. Meble które zostały umieszczone w kuchni są w kolorze czarnym o wysokim połysku, alternatywnie mogą również wystąpić w wersji matt. Architekt postanowił, że blat będzie w niezmiennej kolorystyce a dopełnieniem i znakomitym pomysłem będzie postawienie trzech krzeseł barowych w nawiązującej kolorystyce o ciekawym kształcie. Sercem pomieszczenia jest skórzana sofa, na której znajdują się poduszki w odcieniach głębokiego fioletu i srebra. Z tego miejsca widzimy, znakomicie zabudowaną ścianę, która pomieści wszystkie niezbędne rzeczy jest idealnym miejscem dla kina domowego. Sypialnia to miejsce które cechuje spokojniejszy wystrój. Dominuje w nim duże i wygodne łóżko z charakterystycznym wezgłowiem, które zapewni komfortowe oparcie podczas odpoczynku. Projekt łazienki, którą stworzył projektant wnętrz to połączenie trzech kolorów – złota,czerni oraz bieli. Bez wątpienia wygodnym rozwiązaniem jest przestronna kabina prysznicowa, która posiada czarne wykończenie ścian i podłogi. Charakterystyczna wnęka zapewnia komfortowe umieszczenie niezbędnych kosmetyków a dodatkowo jest detalem przełamującym płaszczyznę ściany. Classic One idealnie ukazuje jak w umiejętny sposób można połączyć ze sobą odważne kolory i sprawić, że wnętrze nie będzie przytłaczające.

Jeżeli lubisz eksperymenty i intensywne połączenia kolorystyczne to zdecyduj się na architekta z naszej pracowni. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wybieramy najlepsze z możliwych rozwiązań.


  • Client: SANIWELL
  • Skills: Kraków,
  • Author Name: SUMA Architektów
  • Author URI: Jakub Jan Surówka, Michał Matejczyk, Paulina Wacławik
  • Release Date: 1 September 2013