Item Details

[Not a valid template]

POD KLUCZ KRAKÓW

Projekt wnętrz mieszkania na wynajem na Krakowskim Kaziemirzu zrealizowany przez nas „pod klucz” czyli w systemie zaprojektuj-wybuduj.

Klienci coraz bardziej cenią swój czas. Całościowa usługa wykończenia wnętrz pozwala im zrzucić wszelkie uciążliwości remontu na nasze barki. Wszystko odbywa się w ramach założonego budżetu i harmonogramu przy pełnej indywidualności stosowanych rozwiązań.

Kolorystyka mieszkania w Krakowie została zaprojektowana w ciemnej tonacji szaro-antracytowo z dodatkiem ciemnego drewna orzechowego. Oświetlenie nowoczesne umożliwiające tworzenie scen świetlnych i ustawiego odpowiedniego oświetlenia do sytuacji. Oprócz tego w rogu części dziennej ustawiono jeszcze lampę stojącą. Zawsze zwracamy dużą uwagę na właściwe zaprojektowanie światła we wnętrzu – jest ono ważnym czynnikiem tworzącym nastrój mieszkania. Sypialnia nawiązuje charakterem do salonu ale jest dużo łagodniejsza i cieplejsza poprzez drewnianą sćiane. Łazienka jest bardzo nowoczesnym i surowym wnętrzem w nieco industrialnej estetyce. Pierwsze skrzypce grają płytki w kolorze betonu z delikatnym motywem graficznym, wzbogacono o elemnety drewniane. Calość nawiązuje do estetyki całego mieskszkania.

Wykończenie wnętrz pod klucz do przede wszystkim wygoda dla Inwestora. Ma on pełną kontrolę nad budżetem i harmonogramem. Zapewniamy ponadto oryginalność i indywidualność projektu w odróżnieniu od występujących na rynku pakietów wykończeniowych.

 


  • Client: Prywatny
  • Skills: Kraków,
  • Author Name: SUMA Architektów
  • Author URI: Jakub Jan Surówka, Michał Matejczyk, Karolina Mardyła
  • Release Date: 1 March 2017