Item Details

M33 RENT ONE

Niewielka powierzchnia z funkcjonalnym układem pomieszczeń zaprojektowana pod wynajem czyli M33 RENT ONE.

Projekt wnętrz mieszkania w inwestycji „Wilga Park” został stworzony dla zagranicznych inwestorów ceniących funkcjonalność i nowoczesny design.

Miejscem gdzie powstał nasz kolejny projekt mieszkania M33 RENT ONE jest Kraków. Architekt podczas realizacji projektu zainspirował się stylem skandynawskim. Minimalizm z dużą ilością bieli, który widzimy to jeden ze sposobów na projektowanie wnętrz. Centralną przestrzenią w mieszkaniu jest otwarta, prowadząca do salonu kuchnia. Dzięki temu wnętrze jest przestronne i wizualnie duże. Połączenie białych mebli z jasną podłogą nadaje subtelności i lekkości. Zastosowanie cegły dekoracyjnej o ciekawej strukturze na jednej ścianie nadaje charakter wnętrzu. Wspomniena cegła została przewidziana w kolorze białym, jednak można ją pokryć innym kolorem według preferencji Klienta. Łazienka jest niewielka aczkolwiek, architekt zaprojektował ją w sposób klarowny i funkcjonalny. Zamykające prysznic szklane drzwi są lewdwo widoczne i, że całw wnętrze nie przytłacza. Doskonałym wyborem jest również ciepłe zestawienie bieli z jasnym kolorem płytek, imitujących drewno. Zaprojektowanie wnęki, przeznaczonej na umieszczenie niezbędnych rzeczy jest dodatkowym przemyślanym rozwiązaniem. Projekt M33 rent one został zaprojektowany pod wynajem, dlatego charakteryzuje się rozwiązaniami, które oprócz estetyki, musiały spełnić kryterium ograniczonego budżetu.

Chcesz aby Twoje mieszkanie było nowoczesne i funkcjonalne jednak budżet którym dysponujesz jest ograniczony? Pracownia SUMA Architektów, udowodni Ci że nie musisz rezygnować ze swoich marzeń.


  • Client: Prywatny
  • Skills: Kraków,
  • Author Name: SUMA Architektów
  • Author URI: Jakub Jan Surówka, Michał Matejczyk, Paulina Wacławik
  • Release Date: 1 March 2015