Item Details

POD KLUCZ KRAKÓW

Projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie zrealizowany przez nas „pod klucz” czyli w systemie zaprojektuj-wybuduj.

Klienci coraz bardziej cenią swój czas. Całościowa usługa wykończenia wnętrz pozwala im zrzucić wszelkie uciążliwości remontu na nasze barki. Wszystko odbywa się w ramach założonego budżetu i harmonogramu przy pełnej indywidualności stosowanych rozwiązań.

Kolorystyka mieszkania w Krakowie została zaprojektowana w tonacji biało-grafitowej z dużą ilością drewna. Zróżnicowane oświetlenie stworzono za pomocą pasków ledowych dających światło o dekoracyjnym charakterze, oprawy nastropowe, zwieszane oraz kinkiety. Oprócz tego w rogu części dziennej ustawiono jeszcze lampę stojącą. Zawsze zwracamy dużą uwagę na właściwe zaprojektowanie światła we wnętrzu – jest ono ważnym czynnikiem tworzącym nastrój mieszkania. Sypialnia nawiązuje charakterem do salonu ale jest dużo łagodniejsza dzięki dużej ilości bieli i subtelnej tapecie na ścianie za łóżkiem. W sypialni znalazło się również miejsce na wygodne miejsce do pracy lub toaletkę. Łazienka jest bardzo ciepłym wnętrzem w nieco skandynawskiej estetyce. Pierwsze skrzypce grają płytki w kolorze drewna, łączące się z płaszczyznami bieli i subtelną mozaiką.

Wykończenie wnętrz pod klucz do przede wszystkim wygoda dla Inwestora. Ma on pełną kontrolę nad budżetem i harmonogramem a nie musi się w ogóle przejmować całą „brudną robotą”. Zapewniamy ponadto oryginalność i indywidualność projektu w odróżnieniu od występujących na rynku pakietów wykończeniowych.


  • Client: Prywatny
  • Skills: Kraków,
  • Author Name: SUMA Architektów
  • Author URI: Jakub Jan Surówka, Michał Matejczyk, Izabela Tolko
  • Release Date: 01/07/16