Item Details

RUSTHBATH ONE

Nowoczesny projekt łazienki z rdzewioną okładziną.

Rusthbath one – łazienka zaprojektowana z myślą o ludziach ceniących odważne połączenia materiałowe oraz funkcjonalność.

Projekt łazienki Rusthbath One to estetyczny eksperyment przygotoany na konkurs wnętrzarski. Architekt przy projekcie łazienki postanowił, że będzie to miejsce charakteryzujące się ciekawą kombinacją nietypowych połączeń materiałowych. Głównym akcentem, który widzimy na zdjeciach są panele z rdzewionej blachy, które zostały zabezpieczone przed dalszą korozją. Dla osób, które niekoniecznie przepadają za tego typu rozwiązaniem alternatywnie mogą być zastąpione wielkoformatowym gresem o podobnej fakturze. Architekt zaproponował w łazience podłogę wykonaną z bielonego drewna, która z pewnością zapewni komfort podczas kontaktu z bosymi stopami uzytkowników. Projekt łazienki wyróżnia również obudowa znajdującej się w centralnym punkcie wanny, która umożliwia dyskretne zakrycie toalety. Łazienka Rusthbath One należy do dużych i przestronnych łazienek, co umożliwiło wstawienie dodatkowego fotela o lekkim nowoczesnym wyglądzie. Blat który zaprojektował architekt nie jest przypadkowy. Z łatwością zauważymy, że jest to przemyślany i znakomity pomysł na wykorzystanie przestrzeni a tym samym zapewnienie komfortu użytkowników, którzy mogą równocześnie korzystać z długiej płaszczyzny. Wnętrze tej łazienki to połączenie awangardowej estetyki i nienagannej funkcjnalności

Szukasz ciekawego pomysł na swoją wymarzoną łazienkę. Chcesz aby wnętrze było nowoczesne i praktyczne? SUMA Architektów stworzy indywidualny projekt łazienki, która będzie dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem.