Item Details

RZESZOW_ONE

Projekt wnętrz mieszkania w Rzeszowie.

Świadczymy nasze usługi – projekty architektoniczne oraz projekty wnętrz – w różnych rejonach Polski. Tym razem mieliśmy okazję odwiedzić Rzeszów i stworzyć nowoczesną aranżację mieszkania o powierzchni ok. 40 m2.

Pomysłem na projektowanie wnętrz było tym razem połączenie klasycznej elegancji z odrobiną stylu loftowego. Niektóre detale mają wyraźnie dekoracyjny charakter. Z kolei półki i stolik w pokoju dziennym wyglądają bardziej industrialnie ponieważ eksponują konstrukcję ze stalowych profili. Kolorystyka w tonacji biało-grafitowej została wzbogacona ciemno-fioletowymi krzesłami barowymi. Do tego architekt wnętrz zaproponował poduszki w podobnym kolorze i kilka ozdobnych dodatków. Oświetlenie będzie zróżnicowane – paski ledowe dające światło dekoracyjne, oświetlenie ogólne wpuszczone w sufit podwieszany, do tego oprawy zwieszane. Nad blatem barowym trzy nowoczesne, chromowane lampy oraz neobarokowy żyrandol nad częścią wypoczynkową. W narożniku zaplanowano jeszcze lampę stojącą. Profesjonalne projektowanie wnętrz wymaga aby dobór oświetlenia we wnętrzu był staranny i przemyślany. Architekci w naszej pracowni zwracają na to szczególna uwagę. Sypialnia nawiązuje ogólnym charakterem do salonu. Jako charakterystyczną dekorację zaplanowano w niej dynamiczną tapetę ze wzorem w romby. Łazienka jest obrębnym estetycznie światem. Z dużą ilością bieli oraz płytkami naśladującymi drewno przywodzi na myśl wnętrza skandynawskie. Do tego jasna, delikatna mozaika subtelnie wzbogaca to pomieszczenie.

Z przyjemnością tworzymy projekty wnętrz mieszkań. Choć wywodzimy się z Krakowa pracujemy również w innych miastach jak Rzeszów czy Katowice. Wykonujemy wizualizacje, na których Klient może ocenić czy podobają mu się nasze pomysły. Po akceptacji koncepcji opracowujemy rysunki wykonawcze, które pozwalają ekipie remontowej zrealizować naszą wizję. Jeśli marzysz o pięknym wnętrzu zapraszamy do kontaktu.


  • Client: prywatny
  • Skills: Rzeszów,
  • Author Name: SUMA Architektów
  • Author URI: Jakub Jan Surówka, Michał Matejczyk, Beata Mazur, Kamila Sudol
  • Release Date: 2 November 2015