Item Details

WARSAW_TOO

Projekt wnętrz mieszkania w Warszawie.

Dla pary naszych Klientów chcieliśmy stworzyć projekt minimalistyczny. Aby jednak ich przestrzeń nie była zbyt „zimna” pamiętaliśmy o subtelnym detalu ze szlachetnych materiałów a także o odpowiednich dodatkach.

W koncepcji warszawskiego mieszkania architekt zaprojektował wiele indywidualnych elementów wyposażenia – takich jak szafy, półki czy drzwi przesuwne. Zaplanowane one zostały z wysokiej jakości komponentów. Lakierowane fronty łączą się z elementami mosiężnymi. Ciemno grafitowe detale dodają kontrastu. Forma mebli wynika z ortogonalnej geometrii. Na szczególną uwagę zasługują skrzydła drzwiowe z poziomymi podziałami wypełnionymi mlecznym szkłem. Projektowanie wnętrz dla ludzi ceniących proste i geometryczne kształty to duża przyjemność. Trzeba jednak pamiętać, że minimalizm wymaga wysokiej jakości materiałów i wykonawstwa aby planowany efekt został osiągnięty. Minimalistyczne w tym projekcie są również bardzo jasne ściany, w kolorze przełamanej bieli, którą nazywamy „off-white”. Jako designerski gadżet architekt zaproponował „perski” dywan. Wnętrze ożywiają również kinkiety z czerwonym abażurem. Warszawa jest dla nas z szczególnym miastem. Tworzymy w nim ciekawe projekty wnętrz i bardzo nas cieszy, że Klienci doceniają naszą pracę.

Jeśli zastanawiasz się czy warto płacić za projektowanie wnętrz spróbuj policzyć ile czasu musiałbyś poświęcić aby dopilnować wykończenia mieszkania w taki sposób jak sobie wymarzyłeś. SUMA architekci zajmą się wszystkim za Ciebie – wykonają projekt a następnie będą prowadzić nadzór nad jego realizacją.


  • Client: Prywatny
  • Skills: Warszawa,
  • Author Name: SUMA Architektów
  • Author URI: Jakub Jan Surówka, Michał Matejczyk
  • Release Date: 2 June 2014