Item Details

WHITE ONE

Projekt mieszkania dla ludzi ceniących minimalizm.

White One to wnętrze, które zostało zaprojektowane z myślą o Klientach kochających minimalizm. Projekt został zrealizowany w inwestycji ”Browar Lubicz” w Krakowie.

Minimalizm jest jednym z naszych ulubionych trendów w projektowaniu wnętrz. Projekt apartamentu White One cechuje się przemyślanym układem funkcjonalnym, na którym bardzo zależało naszemu klientowi oraz łagodną kolorystyką z zastosowaniem naturalnych materiałów. Paleta jasnych kolorów w połączeniu z grafitowymi tonami tworzy elegancki charakter tego lokalu. Starannie dobrane meble nadają subtelności i są dopełnieniem dla nowoczesnej i przyjaznej powierzchni. Architekt zadbał aby każdy kawałek przestrzeni był dobrze wykorzystany, bez zbędnych gadżetów. Dodatkową inspiracją był tutaj styl skandynawski. Jasne ściany, drewniane podłogi oraz materiałowe zasłony udeżają prostotą i świeżością. Architekt wnętrz zdrezygnował tutaj z ozdób i mocnych akcentów. Urozmaicenie na ścianach stanowią okładziny betonowe oraz dyskretne oświetlenie pozwalające na realizację wielu scenariuszy świetlnych dopasowanych do nastroju użytkownika. Było to dla nas bardzo ważne aby wprowadzone światło pełniło również funkcję dekoracyjną. Wnętrze ze zróżnicowanym oświetleniem może zmieniać się jak kameleon i z pewnością nigdy się nie znudzi.

Uwielbiasz nowoczesny i minimalistyczne wnętrza? SUMA Architektów stworzy dla Ciebie projekt mieszkania o jakim marzysz.


  • Client: Prywatny
  • Skills: Kraków,
  • Author Name: SUMA Architektów
  • Author URI: Jakub Jan Surówka, Michał Matejczyk, Paulina Wacławik
  • Release Date: 1 September 2013