Projekt wnętrz sklepu

Otwierasz nowy sklep.? A może potrzebujesz zmienić wygląd istniejącego.? Planujesz stworzenie sieci sklepów w całym kraju. Możemy pomóc. Oferujemy projekty wnętrz sklepów od ogólnej koncepcji wystroju, poprzez stworzenie projektu wykonawczego i nadzoru nad realizacją pierwszego sklepu, aż po stworzenie księgi standardu dla Twojej marki. Oferujemy szeroki zakres usług wśród, których każdy tę, której szuka.

 


Projekt aranżacji

W tym etapie skupiamy się na aspekcie funkcjonalnym przestrzenni. Rozpoczynamy od pomiarów „inwentaryzacji” pomieszczeń po czym, pokazujemy wariacje układu pomieszczeń, lokalizacji sprzętów i mebli, aby każdy metr kwadratowy lokalu wpływał korzystnie na sprzedaż produktów.

Projekt koncepcyjny

W tym etapie pracujemy nad atmosferą. Pokazujemy proponowane przez nas materiały, sposoby oświetlania, kolorystykę i nastrój. Określamy punkty akcentowe, sposób ekspozycji oraz elementy dominujące mające na celu zwrócenie uwagi potencjalnego Klienta.

 


Projekt wykonawczy

Ten etap jest kluczowy do osiągnięcia najlepszego efektu. Przygotowujemy wszystkie rysunki techniczne potrzebne do przygotowania wycen a potem realizacji wszystkich prac remonto budowlanych. Od wyburzeń, poprzez elektrykę na indywidualnych projektach mebli kończąc. W tym etapie przygotowujemy również wstępny kosztorys całej inwestycji. Zaplanowany przez inwestora budżet jest naszą wytyczną i wszelkie prace projektowe są do niego dostosowane.

W zakresie opracowania znajduje się:

projekt wnętrz lokalu w formie:

  • aranżacja,

ETAP N Nadzór autorski

W tym etapie nasza rola to głównie wsparcie inwestora w procesie realizacji prac remontowo budowlanych. Odpowiadamy na wszelkie pytania ekip wykończeniowych. Pomagamy w zakupie materiałów wykończeniowych i mebli. Dbamy aby wszystkie założenia projektu zostały zrealizowane z należytą starannością.


Księga Standardu

Ostatnim, ale i najważniejszym etapem jest stworzenie Księgi Standardu sklepu. Czerpiąc doświadczenie z pierwszego zrealizowanego sklepu, tworzymy szereg dokumentów pokazujących jak należy projektować wnętrze sklepu wybranej marki aby uzyskać założony efekt.