Wykończenie „pod klucz”

Oferujemy usługę indywidualnego wykończenia pod klucz. Jest do rozwiązanie dla osób, które nie chcą angażować swojego czasu podczas prac wykończeniowych a oczekują efektu na najwyższym poziomie.

Zakres usługi

Tworząc indywidualny projekt dbamy o stworzenie wyjątkowego klimatu wnętrza. Starannie dobieramy materiały, oświetlenie i sprzęty. Są one określone w specyfikacji projektu. Realizacja obejmuje wszystkie prace budowlane, dostawę mebli oraz sprzątanie. Cały proces prowadzi project manager. Na bieżąco kontrolowana jest jakość i postępy na budowie. Manager jest główną osobą do kontaktu, odpowiedzialną za raportowanie do Klienta.

Harmonogram

Poniżej przedstawiam przykładowy harmonogram prac dla mieszkania o powierzchni ok. 45m2.

Harmonogram realizacji projektu wnętrz

Szczegółowo został on opisany na naszym blogu – jak długo trwa wykończenie mieszkania.

Płatności

Płatności realizowane są w IV transzach zgodnie z postępem prac. Pierwsza transza (5%) przed rozpoczęciem prac, druga transza po ukończeniu projektu (50%), trzecia po montażu podłogi, drzwi, lecz przed montażem mebli (30%) oraz czarta, zamykająca po montażu mebli i dodatków (15%).

Standard wykończenia i przykładową realizację można zobaczyć tutaj – wykończenie pod klucz mieszkania na wynajem. Koszty mieszczą się w kwocie 1800,00zł/m2.

Efekt

Najważniejsze w naszej usłudze jest to, że Klient otrzymuje efekt końcowy w postaci pięknego oraz w pełni zdatnego do użytku mieszkania. Przekazujemy klucze, Klient wchodzi do środka i może rozsiąść się w wybranym przez siebie fotelu, włączyć ulubiony kanał telewizyjny a w lodówce już chłodzi się butelka wina. Oprócz tego kluczowe jest, że cały proces wykończenia przebiega w sposób jak najmniej uciążliwy dla Klienta. Staramy się aby współpraca na każdym etapie była komfortowa.