Item Details

HOTEL KOSSAK KRAKOW_FOYER

Projekt wnętrz foyer hotelu 4 gwiazdkowegow Krakowie.

Pracownia SUMA architektów miała przyjemność zaprojektować oraz zrealizować zmianę aranżacji strefy wejsciowej hotelu Kossak w Krakowie. Zaproponowaliśmy wnętrza eleganckie i ponadczasowe. Nowoczesne materiały zostały zestawione w sposób który nadaje przestrzeni swierzy a jednoczesnie klasyczny charakter. Projektowaliśmy z myślą o międzynarodowych gościach oczekujących od hotelu wysokiego standardu wykończenia.

Jako główny materiał w lobby zaproponowaliśmy beton architektoniczny zestawiony z blachą mosieżną oraz tapetą vinylową o charakterysytycznej fakturze.. Kawiarnia z barem schowana za filarem nawiazującym swoim wyglądem do art deco i stanowiącym jednoczesnie punkt centralny przestrzeni.Kawiarnia z barem wyrózniona frontem z blachy mosięznej, zamknietej w kamiennej ramie.Klasyczne wnętrze wyposażyliśmy w Polskie i włoskie nowoczesne meble.  Stworzyliśmy projekt hotelu, którego Kraków nie będzie się wstydził.

Praca dla sektora hotelarskiego jest dla nas zawsze ciekawym wyzwaniem. Proponujemy indywidualne rozwiązane dopasowane do skali i charakteru obiektu. Dążymy do osiągnięcia niebanalnego charakteru przy jednoczesnym zachowaniu standardów obowiązujących w obiektach sieciowych. Gość powinien czuć się bezpiecznie. Powinien też być zaciekawiony oraz pozytywnie zaskoczony. Jeśli interesuje Cię projekt hotelu, skontaktuj się z nami. Na pewno będziemy w stanie doradzić, pomóc i zaprojektować twój wymarzony obiekt.


  • Client: Hotel Kossak
  • Skills: Kraków,
  • Author Name: SUMA Architektów
  • Author URI: Jakub Jan Surówka, Michał Matejczyk, Paulina Wacławik
  • Release Date: 12 November 2015