Item Details

SHOWROOM 4.0 dla MITSUBISHI ELECTRIC POLAND

Projekt wnętrz nowego showroom’u Krakowie.

Pracownia SUMA architektów miała przyjemność zaprojektować oraz zrealizować nowy showroom Mitsubishi Electtric Poland w Krakowie. Zaproponowaliśmy wnętrza nowoczesne, którą łączą ze sobą kulturę Japonii i Polski. Zarówno kolorystyka jak i dobór materiałów jest elementem wspólnym dla obu. Nowoczesna technologia znalazła swój nowy dom w prostym białym wnętrzu, ocieplonym kolorem i drewnem. Wszystko w minimalistycznym stylu.

Jako główny materiał  zaproponowaliśmy biały lakier zestawiony z drewnem dębowym oraz podkreślony czerwonymi akcentami i dodatkami.. Stworzyliśmy projekt, którego Kraków nie będzie się wstydził.

Praca nad tym projektem była dla nas wyzwaniem, jednocześnie sprawiała ogromną przyjemność. Możliwość pracy na pograniczu designu i technologii dała nam ogromną ilość inspiracji. Wyzwania stawiane przed nami z zakresu wielu różnych dziedzin tylko napędzało nas do dalszej pracy i poszukiwania ciekawszych rozwiązań. Jeśli interesuje Cię projekt shoroomu lub innej nietypowej przestrzeni, skontaktuj się z nami. Na pewno będziemy w stanie doradzić, pomóc i zaprojektować twój wymarzony obiekt lub przestrzeń.