[:pl]SUMA Architektów jest zespołem architektów, projektantów wnętrz i menedżerów projektu. Jesteśmy zaangażowani, elastyczni i kompetentni. Realizując cele naszych Klientów wnosimy dodaną wartość do inwestycji.

Projektujemy z tą samą pasją zarówno duże założenia jak i niewielkie obiekty, wnętrza czy przedmioty. Dysponujemy wiedzą dzięki której, można z nami skutecznie realizować różne projekty deweloperskie – mieszkaniowe, biurowe lub komercyjne. Do każdego zadania podchodzimy z twórczą wyobraźnią.

Na początku współpracy dokładnie badamy potrzeby i określamy cele Klienta. Później tworzymy plan działania i konsekwentnie go realizujemy. Na każdym etapie przykładamy wagę do sprawnej komunikacji. Nasza architektura nie zamyka się w określonym nurcie estetycznym. Podczas procesu współpracy z Inwestorem kształtujemy indywidualne rozwiązania będące odpowiedzą na konkretne założenia i problemy występujące wdanej lokalizacji. Projektujemy budynki o funkcji mieszkaniowej, biurowej, hotelowej a także sklepy i budynki usługowe. Zajmujemy się obsługą inwestycji pod kątem niezbędnych formalności aż do uzyskania pozwolenia na budowę w urzędzie Chorzów.

Na każdym etapie staramy się być solidnym partnerem biznesowym. Na bieżąco rozwiązujemy pojawiające się problemy. Doradzamy i pomagamy Klientom w różnych aspektach związanych z inwestycją.

Naszym celem jest ciągły rozwój. Stajemy się coraz lepsi i coraz liczniejsi. Nasze kompetencje składa to suma doświadczeń wszystkich architektów, inżynierów, projektantów wnętrz i osób zarządzających w zespole. Pracujemy dla osób indywidualnych, którym najczęściej projektujemy domy i mieszkania. Do naszych klientów należą również przedsiębiorcy oraz duże i znane firmy.[:]