Architekt Katowice

Witamy na stronie naszej pracowni architektonicznej SUMA Architektów! Jeśli szukają Państwo profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy mają wykonać projekt domu, mieszkania, biura, hotelu, lokalu gastronomicznego czy innego lokalu użytkowego – dobrze Państwo trafili. Z chęcią podejmiemy się tego zadania.

Świadczymy usługi architektoniczne najwyższej jakości na terenie miasta Katowice oraz okolic – decydując się na współpracę z nami mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm! Dzięki naszej bogatej i różnorodnej ofercie, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Biuro projektowe – zespół profesjonalistów

Chcesz dowiedzieć się więcej o SUMA Architektów? Jesteśmy zespołem profesjonalistów zajmującym się kreatywną działalnością z obszarów architektury, aranżacji wnętrz, a także designu. Podczas naszej codziennej pracy eksperymentujemy, tworzymy i jesteśmy w stanie urzeczywistnić nawet najbardziej szalone pomysły (których swoją drogą wcale nam nie brakuje).

Wszyscy w SUMA Architektów mamy niezbędne wykształcenie zdobyte na prestiżowych europejskich uczelniach. Każdy pracujący z nami architekt posiada również bardzo bogate doświadczenie z zakresu projektowania. Jednocześnie przez wszystkie lata działalności zdołaliśmy zachować świeżość pomysłów, tak charakterystyczną dla osób, które dopiero rozpoczynają projektowanie i pracę w zawodzie architekta. Jest to kluczem do naszego sukcesu.

Poza kreatywnością i głowami pełnymi pomysłów, które nas cechują, przykładamy również dużą wagę do biznesowego aspektu naszych działań i dokładamy wszelkich starań, aby klienci osiągali wymierne korzyści z inwestycji w nasze usługi.

Trendy i tradycja

W naszym biurze projektowym SUMA Architektów oczywiście śledzimy na bieżąco trendy światowe, jednocześnie pamiętając o tym, że każdy region czy miasto posiada charakterystyczną specyfikę. Interesuje nas rozwój potencjału każdej miejscowości, dlatego też chętnie działamy również poza najbardziej znanymi metropoliami. Wierzymy, że wszędzie można stworzyć ciekawe architektonicznie rozwiązania i jesteśmy gotowi podjąć się nowych wyzwań.

projekt hali

Bogate portfolio

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio, w którym prezentujemy wykonane przez nas liczne projekty. Znajdują się wśród nich lokale użytkowe, biura, hotele oraz domy i mieszkania prywatne. Specjalizujemy się zwłaszcza w tworzeniu projektów sklepów sieciowych, których w naszej karierze stworzyliśmy wiele.

Nie skupiamy się bowiem na jednej tylko dziedzinie, ale jesteśmy w stanie zaprojektować każą przestrzeń – tak, by spełnić oczekiwania każdego z naszych klientów. Jest to możliwe dzięki dobrze dobranemu zespołowi profesjonalistów o dużym talencie, wiedzy i doświadczeniu z zakresu projektowania.

Nasze projekty realizowane były nie tylko w wielu miejscowościach na terenie Polski, ale także za granicą – we Włoszech, na Ukrainie oraz w Libanie.

Architekci Katowice – architektura i wystrój wnętrz

Poza osobami specjalizującymi się w projektowaniu budynków, nasza pracownia architektoniczna zatrudnia również dekoratorów wnętrz. Dzięki temu, na życzenie klientów, jesteśmy w stanie obsługiwać projekty kompleksowo. Jest to duże ułatwienie dla naszych klientów, dla których projekty prowadzimy od początku do końca. Zaczynamy od projektu budynku, a kończymy na detalach wnętrz, dzięki czemu projektowane przez nas przestrzenie mogą być spójne i zaprojektowane z dbałością o szczegóły. W naszej pracowni SUMA Architektów tworzymy wnętrza harmonijne, tworzące jedną, spójną całość, gdzie każdy detal jest przemyślany. Nic nie umknie naszej uwadze.

Różne style architektoniczne

Pracownia architektoniczna SUMA Architektów nie tworzy w jednym, wybranym stylu, ale każdy projekt dostosowuje do indywidualnych potrzeb i gustów naszych klientów. Oczywiście w każdym wypadku służymy również radą i opinią profesjonalistów, jednak podczas projektowania architekt zawsze bierze pod uwagę oczekiwania osób, dla których tworzy. Mogą więc być Państwo pewni, że spełnimy wszelkie Państwa oczekiwania – oczywiście w ramach możliwości. Zawsze bowiem bierzemy również pod uwagę specyfikę danego budynku czy terenu i dostosowujemy do niej maksymalnie skuteczne i efektowne rozwiązania.

Klienci indywidualni oraz firmy

Nasze biuro architektury SUMA Architektów tworzy projekty dla klientów indywidualnych oraz firm komercyjnych. Dla pierwszej grupy tworzymy projekty mieszkań oraz domów jedno i wielorodzinnych. Natomiast dla firm opracowujemy między innymi projekty hoteli, projekty biur, projekty retail. Mamy wiedzę i możliwości aby wdrożyć projekt sieciowy nawet o bardzo dużej skali. Zajmujemy się również obsługą inwestycji pod kątem formalno- prawnym, załatwiamy uzgodnienia i pozwolenia w obrębie miasta Katowice oraz w innych lokalizacjach w Polsce. Nie muszą więc martwić się Państwo o formalności, takie jak na przykład pozwolenie na budowę – wszystko dopniemy na ostatni guzik.

Współpraca

Współpraca z biurem projektowych SUMA Architektów rozpoczyna się od pierwszego \spotkania z klientem, podczas którego omówione zostają oczekiwania inwestora. Następnie konieczne jest stworzenie tak zwanego projektu koncepcyjnego. Zawsze odwiedzamy teren, na którym ma powstać nowy budynek, by dokładnie poznać możliwości i ograniczenia danej działki. W kolejnym kroku wykonane zostaną przez nas wizualizacje, co możliwe jest dzięki zastosowaniu nowoczesnych programów komputerowych. Dzięki wizualizacji, klient może zobaczyć jak projekt będzie wyglądać w rzeczywistości i przekazać swoje ewentualne uwagi. Jeśli projekt zostanie zaakceptowany przez klienta, zaczniemy już tworzyć projekt budowlany. Będzie to pełna dokumentacja techniczna, która jest niezbędna do uzyskania pozwolenia na budowę. Zajmiemy się wszystkimi kwestiami formalnymi i spawami urzędowymi. Napiszemy wszystkie niezbędne pisma oraz postaramy się o otrzymanie kluczowych pozwoleń niezbędnych do rozpoczęcia budowy. Po otrzymaniu pozwoleń sporządzamy projekt wykonawczy, w którym zawarta jest szczegółowa dokumentacja budynku. Jest ona niezbędna dla ekipy budowlanej. Proces budowy jest przez nas ściśle kontrolowany – tak, by wszystko tworzone było na pewno zgodnie z naszym projektem.

Biuro architektoniczne Katowice

Architektura powinna odzwierciedlać wartości istotne dla inwestora dlatego opisujemy ją często jako branding 3D. Idea projektowa przenika formę od ogółu do szczegółu. Od koncepcji całego budynku, poprzez projektowanie wnętrz po indywidualne elementy wyposażenia i oznakowanie graficzne. Nie trzymamy się jednej estetyki, ale poszukujemy zawsze rozwiązania będącego odpowiedzią na konkretny problem projektowy wynikający z lokalizacji i zakładanych parametrów.

Architekci Śląsk – zapraszamy do współpracy

Biuro architektoniczne SUMA Architektów zostało docenione zarówno przez klientów indywidualnych, rozwijające się firmy jak i duże, rozpoznawalne marki. O naszym profesjonalizmie i wysokiej jakości usług świadczą pozytywne opinie dziesiątek zadowolonych klientów, z którymi biuro projektowe współpracowało w przeszłości.

Szukają Państwo sprawdzonego biura architektonicznego na terenie miasta Katowice? Serdecznie polecamy naszą pracownię SUMA Architektów. Wycenę prac projektowych można uzyskać przez Internet, wysyłając materiały i wytyczne drogą mailową. 

A jeśli mają Państwo jakieś wątpliwości i chcą poznać szczegóły naszej oferty – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Obiecujemy odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i wyjaśnić ewentualne niejasności. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.