Architekt Bielsko-Biała

Witaj na stronie naszego biura architektonicznego Suma Architektów!

Jesteśmy zespołem profesjonalistów – architektów, projektantów wnętrz oraz projekt managerów, którzy działają na terenie miasta Bielsko-Biała oraz jego okolic. Nasze biuro architektury świadczy kompleksowe usługi projektowe. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem budynków, ale również tworzymy projekty wnętrz, dzięki czemu klient może współpracować z jedną firmą podczas całego procesu budowy i aranżacji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio, gdzie prezentujemy zrealizowane przez nas projekty budynków oraz wnętrz.

Biuro projektowe Bielsko-Biała – nasze usługi

W naszym biurze architektonicznym Suma Architektów, wykonujemy analizy przed nabyciem nieruchomości (due dilligence), co pomaga Klientom podjąć trafną decyzję inwestycyjną. W przypadku istniejących obiektów pierwszym krokiem są pomiary i opracowanie inwentaryzacji architektonicznej budynku. W zależności od specyfiki tematu zlecamy też dodatkowe opinie i ekspertyzy. Nasz kreatywny zespół architektów tworzy projekty koncepcyjne na podstawie szczegółowej analizy potrzeb i celów Klienta. Następnym etapem jest projekt budowlany i pozwolenie na budowę. Załatwiamy wszelkie formalności oraz kontaktujemy się z urzędem miasta Bielsko-Biała w imieniu inwestora aż do uzyskania decyzji zezwalającej na rozpoczęcie robót budowlanych. W przypadku skomplikowanych obiektów, nasze biuro architektoniczne przygotowuje także szczegółowy projekt wykonawczy.

Tworzone przez nas kosztorysy umożliwiają ciągłą kontrolę budżetu inwestycji. W trakcie budowy, na życzenie inwestora, architekt sprawuje również nadzór autorski w celu zapewnienia zgodności budynku z projektem i uzyskania wysokiej jakości wykonawstwa.

Projektowanie wnętrz Bielsko-Biała

W naszym biurze projektowym Suma Architektów, zespół architektów kubaturowych współdziała z projektantami wnętrz, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom całościową, kompleksową usługę. Projektujemy wnętrza budynków usługowych oraz prywatnych – specjalizujemy się zwłaszcza w projektach wnętrz biur oraz hoteli, ale współpracujemy także z Klientami indywidualnymi, aranżując wnętrza domów i mieszkań. Współpracując z nami, mogą mieć Państwo pewność otrzymania wnętrz zaprojektowanych z najwyższą dbałością o detale, gdzie wszystkie elementy ze sobą współgrają i pozostają w pełnej harmonii.

Biuro architektury – doświadczony zespół architektów

Każdy architekt zatrudniony w naszej pracowni architektury posiada doświadczenie w dziesiątkach zrealizowanych obiektów w rejonie miasta Bielsko-Biała,a także w innych częściach Polski i poza granicami kraju. Projektujemy domy jednorodzinne, wielorodzinne, budynki biurowe, hotele, sklepy, obiekty przemysłowe i inne. Warto skontaktować się z nami również w przypadku nietypowego budynku bądź trudnej działki.

Decydując się na współpracę z nami, mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość projektu budynków oraz późniejszej aranżacji wnętrz. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz licznym, pomyślnie zrealizowanym projektom, nasza pracowania architektury może zyskać miano formy godnej zaufania. Muszą Państwo wiedzieć, że działamy zawsze terminowo i dbamy o każdy, najmniejszy detal.

Jeśli chcą Państwo zaprojektować lub przebudować budynek znajdujący się w Bielsku-Białej lub w okolicach miasta, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy pewni, że nie pożałują Państwo tej decyzji.

A jeśli mają Państwo jakieś pytania, nasze biuro architektoniczne na pewno odpowie na wszystkie i rozwieje ewentualne wątpliwości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

Architekt Bielsko-Biała – SUMA Architektów