Projekty domów Kraków

Budowa lub remont domu należy do dużych i ważnych decyzji w życiu. Dlatego też nie powinna zostać podjęta pochopnie, ale starannie przemyślana – tak, by dom mógł spełniać wszystkie oczekiwania rodziny, która ma w nim zamieszkać. Podstawową i niezwykle ważną kwestią podczas budowy lub remontu domu jest rozpoczęcie współpracy ze sprawdzonym i profesjonalnym biurem architektonicznym, które stworzy dla Państwa projekt domu marzeń. Takim jak SUMA Architektów – zespołem architektów, dekoratorów wnętrz i designerów działającym na terenie miasta Kraków i okolic.

Współpraca z SUMA Architektów

Pracownia architektoniczna SUMA Architektów stworzy dla Państwa projekt domu, który będzie w stanie spełnić oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy do swojej pracy podchodzą z największą starannością, terminowością i dbałością o wszystkie, nawet najmniejsze detale. Wszyscy posiadamy branżowe wykształcenie zdobyte na prestiżowych europejskich uczelniach oraz duże doświadczenie z zakresu projektowania, które wykorzystujemy podczas tworzenia projektów domów. Jednak mimo lat działalności wciąż cechuje nas otwartość umysłów i entuzjazm, charakterystyczne dla osób dopiero zaczynających działać w branży. Jest to nasz klucz do sukcesu, dzięki któremu projekty domów SUMY Architektów są wyjątkowe.

Architekci i dekoratorzy wnętrz

Ponadto, poza profesjonalnymi architektami w SUMA Architektów zatrudnione są także osoby zajmujące się designem i aranżacją wnętrz – dzięki temu możemy poprowadzić Państwa projekt od początku do końca – od pomocy w wyborze działki budowlanej po detale wykończeniowe. Jest do dla Państwa duże ułatwienie, ponieważ wymaga współpracy tylko z jednym wykonawcą. Dzięki współpracy z nami, mogą więc mieć Państwo pewność, że nowopowstały dom będzie spójny wizualnie, a wszystkie elementy stworzą jedną całość, która oczaruje mieszkańców.

Gotowe projekty domów oraz projekty indywidualne

W swojej ofercie posiadamy dwa typy projektów – gotowe projekty domów bazujące na uniwersalnych rozwiązaniach oraz projekty indywidualne, dostosowane do potrzeb danego klienta i działki budowlanej. Wybór projektu zależy od preferencji oraz budżetu klienta. Staramy się maksymalnie dywersyfikować naszą ofertę, dzięki czemu może ona trafić do większej ilości osób. Wiemy, że każda rodzina potrzebuje innych, odmiennych rozwiązań, które zapewnią komfort życia wszystkim domownikom, a my w naszych projektach zawsze je uwzględnimy.

Różne style architektoniczne

W SUMA Architektów nie tworzymy w jednym stylu architektonicznym, ale staramy się działać maksymalnie elastycznie – dostosowujemy się do potrzeb i wymagań naszych klientów, uwzględniamy ich uwagi i oczekiwania. Jednocześnie zawsze bierzemy pod uwagę możliwości i ograniczenia terenu, na którym ma zostać postawiony nowy dom. Łączymy estetykę z funkcjonalnością – to nasza podstawowa zasada podczas tworzenia projektów domów rodzinnych. Jeśli chcą Państwo zapoznać się z naszymi realizacjami, które wykonaliśmy dla zadowolonych klientów w przeszłości, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia portfolio SUMY Architektów.

Tworzymy domy zróżnicowane pod względem metrażu czy stylu architektonicznego. Projektujemy domy tradycyjne oraz nowoczesne, o dachu płaskim lub spadzistym, murowane lub drewniane. Możemy zaprojektować dla Państwa budynek minimalistyczny lub wręcz przeciwnie – stworzymy także projekt domku przytulnego, idealnego dla rodziny. Każdy projekt traktujemy indywidualnie tak, by spełniał oczekiwania osób, mających zamieszkać w projektowanych przez nas domach. W SUMA Architektów najbardziej liczy się zadowolenie klienta, które jest dla nas największą satysfakcją.

Projekt domu – etapy powstawania

Projektowanie domów zawsze zaczyna się od spotkania z klientem, podczas którego inwestor przedstawia nam swój pomysł i oczekiwania. Takie pierwsze spotkanie jest zawsze bezpłatne. Słuchamy pomysłów oraz uwag i dokonujemy wyceny – dzięki temu klient już na starcie wie na jaki koszt powinien się przygotować. Następnie konieczne jest odwiedzenie działki, na której ma powstać budynek, w celu poznania jej ograniczeń i możliwości oraz zbadania specyfiki terenu. Następnie pracowania architektoniczna tworzy projekt i wizualizację, dzięki której klient może łatwo wyobrazić sobie efekt końcowy. Zajmujemy się załatwianiem wszystkich niezbędnych zgód i pozwoleń, w tym pozwolenia na budowę – kwestie formalne są dla nas równie ważne co pomysły i kreatywność tworzenia. Następnie tworzymy projekt budowlany i podejmujemy współpracę ze sprawdzoną ekipą. Nadzorujemy proces budowy, by mieć pewność, że wszystko idzie zgodnie z planem. Jeśli tak wynika z ustaleń podjętych z klientem, na końcu zajmujemy się także aranżacją wnętrz i dopieszczamy wszystkie szczegóły. Dbamy o to, by budynek i wnętrze były spójne i wizualnie i tworzyły jedną całość. Oddany przez nas dom jest w zasadzie gotowy do zamieszkania.

Projekty domów jednorodzinnych

Nasze usługi wyróżnia profesjonalne i nowatorskie podejście, terminowość oraz kreatywność pomysłów. Jednocześnie staramy się zapewniać konkurencyjne ceny projektów. Nasze projekty są różnorodne i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z naszych klientów. Nigdy nie myślimy szablonowo i dbamy o dywersyfikację projektów. Nasza oferta jest kompleksowa – tak, by mogła trafić do klientów o różnych, odmiennych od siebie oczekiwaniach.

Dlaczego warto – dom to ważne miejsce

Dom to miejsce, w którym odpoczywamy, spędzamy czas z rodziną i przyjaciółmi. Nie bez znaczenia jest jak wygląda miejsce, w którym mieszkamy. Wręcz przeciwnie, powinno być ono naszym ulubionym miejscem na Ziemi. Warto więc nawiązać współpracę z biurem architektonicznym, które zajmuje się tworzeniem projektów domów jednorodzinnych i które nie tylko profesjonalnie podchodzi do projektowania, ale które uwzględnia również potrzeby i oczekiwania klientów. To samo tyczy się remontów i przebudowy domu – często zdarza się, że wprowadzamy się do domu kupionego od poprzedniego właściciela i nagle okazuje się, że został on dostosowany do rodziny, która mieszkała w nim wcześniej, ale nie do nas – w tym wypadku zamiast iść na ustępstwa warto zdecydować się na przebudowę. W końcu dom jest miejscem, które ma jak najlepiej służyć swoim mieszkańcom – dlatego też w przypadku projektu domu nie warto godzić się na rozwiązania, które nie do końca nam pasują.

Projekty domów – zapraszamy do kontaktu

Są Państwo zainteresowani współpracą z nami? Szukają Państwo profesjonalnej firmy architektonicznej, która stworzy dla Państwa projekt domu jednorodzinnego lub projekt domku letniskowego na terenie miasta Kraków oraz pobliskich miejscowości w województwie małopolskim? Serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rozwiejemy ewentualne niejasności. A pierwsze spotkanie z nami, podczas którego omawiamy pomysły, jest zawsze bezpłatne!