Projekt hotelu

SUMA Architektów jest zespołem architektów i projektantów wnętrz dobrze rozumiejących projektowanie hoteli. Zajmujemy się obiektami noclegowymi o różnej skali i charakterze. Są to zarówno kameralne pensjonaty jak i większe budynki. Przygotujemy projekt hotelu realizowanego od podstaw jak i rozbudowę bądź przebudowę istniejącego obiektu. Pomagamy również zrealizować inwestycje typu apart-hotel.

Projektowanie hoteli

Podczas projektowania hoteli poszukujemy indywidualnego charakteru miejsca. W przypadku hoteli sieciowych pilnujemy realizacji standardów wypracowanych i sprawdzonych przez daną markę. Tworząc projekt hotelu przede wszystkim spełniamy wymagania użytkowe i komercyjne Klienta dodając do nich wartość estetyczną. Traktujemy obiekt w pierwszej kolejności jako przedsięwzięcie biznesowe.

Poprzez współpracę z wieloma firmami możemy zaoferować pomoc w różnych aspektach działalności hotelarskiej jak np. marketing czy gastronomia. Tworzymy przestrzeń, w której goście będą czuli się dobrze, odpowiadającą na ich zróżnicowane potrzeby. Dbamy o funkcjonalność, a co za tym idzie, o konkurencyjność hotelu.