Architekt Gliwice

Witamy na stronie naszego biura projektowego SUMA Architektów Gliwice! Jeśli szukają Państwo profesjonalnej pracowni architektonicznej działającej na terenie miasta Gliwice oraz okolic – dobrze Państwo trafili.

Jesteśmy zespołem architektów, projektantów wnętrz i project managerów. Świadczymy usługi projektowe od etapu analizy działki przed jej nabyciem. Wykonujemy projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze. Projektujemy budynki, wnętrza i przedmioty. Nadzorujemy realizację projektów.

Nasza filozofia projektowania bazuje na poszukiwaniu korzystnych rozwiązań biznesowych, do których dodajemy wartość w postaci niebanalnej estetyki. „Design that works” jest hasłem przyświecającym naszej pracy. Nasze budynki mają dobrze działać pod względem przestrzennym, funkcjonalnym i komercyjnym. Jednocześnie odrzucamy rozwiązania zbędne, powielane bezrefleksyjnie z przeszłości. Nadążamy za zmianami i adaptujemy się do rzeczywistości. Tworzymy zróżnicowane projekty i nigdy nie boimy się wyzwań.

Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszego bogatego portfolio, by mogli Państwo zapoznać się z i realizacjami, które zaprojektowaliśmy dla wielu zadowolonych klientów.

Współpraca z nami

Chcemy wspólnie z Państwem prowadzić proces inwestycyjny, tak aby zrealizować  cele biznesowe, budując jednocześnie partnerskie relacje. Dzięki temu na pewno osiągniemy wysoką jakość architektury oraz zminimalizujemy uciążliwość podczas realizacji projektu. Nasza działalność obejmuje nie tylko Gliwice. Pracujemy na terenie całej Polski. Mamy również realizacje zagraniczne i chcemy być coraz bardziej obecni w Europie i na świecie. Zapraszamy na spotkanie w celu omówienia twoich potrzeb i oczekiwań odnośnie projektu.

Architekt Gliwice – wiedza i doświadczenie

Każdy z architektów tworzących nasze biuro projektowe posiada niezbędne wykształcenie branżowe, zdobyte na prestiżowych uczelniach polskich i zagranicznych. Wszyscy możemy również cieszyć się bogatym doświadczeniem. Do tej pory stworzyliśmy wiele wartościowych projektów, które mogą Państwo zobaczyć w zakładce „portfolio”. Jednak mimo wielu lat pracy w zawodzie architekta, wciąż nie straciliśmy zapału i otwartości na nowe pomysły, które cechują osoby dopiero zaczynające swoją działalność w branży.

Warto też wspomnieć, że podczas współpracy z nami, nie muszą się Państwo martwić żadnymi formalnościami. Mimo cechującej nas kreatywności i pomysłowości, wciąż twardo stąpamy po ziemi i pilnujemy wszystkich ważnych terminów. Zajmujemy się formalno-prawnymi aspektami, załatwiając wszystkie niezbędne zezwolenia wymagane do rozpoczęcia budowy.

Biuro architektoniczne – realizacje

W naszej pracowni architektonicznej obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy. Tworzymy projekty mieszkań, domów jedno i wielorodzinnych, a także biur, hoteli oraz różnego rodzaju lokali komercyjnych. Specjalizujemy się zwłaszcza w projektach sieci sklepów. Nasza oferta jest różnorodna – tak, by mogła usatysfakcjonować każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Zawsze pod uwagę bierzemy możliwości działki, na której ma powstać dany budynek jak również preferencje i gust klienta. W naszej pracy jesteśmy bardzo elastyczni, a każdy projekt traktujemy indywidualnie.

Architektura oraz projektowanie wnętrz

Nasze biuro architektoniczne specjalizuje się nie tylko w projektowaniu budynków, ale zajmujemy się również wystrojem wnętrz. Jest to możliwe dzięki różnorodności zatrudnianych przez SUMA Architektów osób. Jesteśmy więc w stanie prowadzić projekty naszych klientów od początku do końca – od projektu budynku zaczynając, a na wystroju wnętrz kończąc. Takie rozwiązanie niesie ze sobą wiele korzyści – możemy w ten sposób tworzyć spójne projekty, w których wszystko dopięte jest na ostatni guzik, a żaden, nawet najmniejszy detal nie zostaje pominięty. Współpraca z jedną firmą podczas całego procesu to także duże ułatwienie dla inwestora.

Łączenie trendów i tradycji

Zawód architekta wymaga od nas ciągłego śledzenia najnowszych trendów. Oczywiście robimy to chętnie, jednak nigdy nie zapominamy o specyfice danego miasta czy regionu. Staramy się łączyć tradycję z nowoczesnością. Nie skupiamy się jedynie na największych metropoliach, ale wierzymy, że każde miejsce ma w sobie duży potencjał, który zawsze staramy się wydobyć. Oczywiście uwielbiamy wyzwania!

Architekt Gliwice – współpraca

Naszą współpracę rozpoczyna pierwsze spotkanie, podczas którego klient przekazuje nam swoje oczekiwania. Konieczne jest odwiedzenie przez nas działki, na której ma powstać budynek, by poznać specyfikę, ograniczenia i możliwości terenu. Następnie wykonujemy tak zwany projekt koncepcyjny. Tworzymy wizualizacje, co możliwe jest dzięki wykorzystaniu specjalistycznych programów komputerowych. Klient może zobaczyć jak projekt będzie wyglądać w rzeczywistości i wygłosić swoje ewentualne uwagi, które oczywiście zostaną przez nas uwzględnione. Po akceptacji, tworzymy projekt budowlany, który jest niezbędny do uzyskania niezbędnego pozwolenia na budowę. Kiedy wszystkie formalności zostaną dopełnione, sporządzamy projekt wykonawczy, niezbędny dla ekipy budowlanej. Ściśle kontrolujemy również proces budowy, by wszystko na pewno szło zgodnie z planem.

Biuro architektury SUMA Architektów – dlaczego warto nam zaufać?

Nasze branżowe wykształcenie, wieloletnie doświadczenie, dbałość o szczegóły oraz kreatywność – to właśnie dzięki nim nasza pracownia architektoniczna jest godna zaufania. Poza projektowaniem budynków, zajmujemy się również projektowaniem wnętrz, dzięki czemu możemy poprowadzić Państwa projekt od początku do końca. Tworzymy zarówno dla osób indywidualnych jak i firm – nasza oferta jest szeroka.

A jeśli mają Państwo jakieś pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego – postaramy się odpowiedzieć na wszystkie i rozwiać ewentualne niejasności.