[:pl]Nasze biuro zajmuje się tworzeniem nowoczesnych budynków. Wykonujemy projekty architektoniczne, projekty wnętrz a także pomagamy w zarządzaniu procesem inwestycyjnym. Jesteśmy ambitnym i otwartym zespołem profesjonalistów.

Architektura jest dla nośnikiem wielu wartości. Jej zadanie nie kończy się na zapewnieniu fizycznej przestrzeni dla konkretnej funkcji. Zwracamy uwagę na rolę architektury w tworzeniu kultury materialnej i przestrzennej, wpływ na środowisko naturalne i społeczne. Zawsze dążymy przy tym do realizacji celów biznesowych naszych Klientów.

Dysponujemy wiedzą z zakresu technologii, przepisów i procesów administracyjnych. Dzięki twórczej wyobraźni wnosimy dodaną wartość do realizowanych projektów. Cały czas uczymy się, śledzimy nowe trendy i stajemy się coraz lepsi.

Wykonujemy analizy przed i po nabyciu nieruchomości, projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze. Uzyskujemy niezbędne uzgodnienia i dokumenty do otrzymania pozwolenia na budowę w urzędzie Jaworzno. W zależności od potrzeb opiniujemy projektu u rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń pożarowych, rzeczoznawców SANEPID i BHP, ewentualnie u innych konsultantów. Opracowujemy również kosztorysy, dzięki którym można kontrolować budżet inwestycji.

Dbamy o dobre relacje z Klientami aby cały proces współpracy przebiegał komfortowo. Stawiamy na sprawną komunikację i wzajemne zaufanie. Dzięki szerokim kontaktom jesteśmy w stanie pomóc w wielu aspektach związanych z prowadzeniem inwestycji.

Jesteśmy dumni z dużej liczby indywidualnych klientów zadowolonych z naszych usług. Pracujemy również dla dużych i znanych na świecie marek. Oprócz tego wykonujemy projekty dla deweloperów. Nasze pomysły zostały zrealizowane nie tylko w Polsce ale również poza jej granicami.[:]