[:pl]SUMA Architektów to zespół architektów, projektantów wnętrz i project managerów. Jesteśmy uprzejmi, zaradni i kompetentni. Realizujemy cele stawiane przez naszych Klientów wnosząc przy tym dodaną wartość do projektowanych inwestycji.

Dobrze się odnajdujemy w projektowaniu zarówno dużych tematów jak i kameralnych inwestycji. Odpowiednia wiedza sprawia, że można z nami skutecznie realizować projekty deweloperskie. Nasza pasja tworzenia przejawia zarówno w architekturze jak i we wnętrzach i designie. Znamy się na tym, co robimy.

Pracę zaczynamy od szczegółowego zbadania potrzeb i określenia celów Klienta. Następnie konsekwentnie realizujemy przyjęty plan działania. Nasza architektura nie jest zdefiniowana przez konkretną estetykę. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i kształtujemy w procesie współpracy z Klientem. Projektujemy budynki mieszkaniowe, hotele, biurowce i sklepy. Załatwiamy również konieczne uzgodnienia i opinie. Uzyskujemy również pozwolenie na budowę w UM Mikołów działając w imieniu Inwestora.

Kładziemy duży nacisk na sprawną i szczerą komunikację. Nie zamiatamy problemów pod dywan. Na każdym etapie staramy się być pomagać i doradzać.

Ciągle się rozwijamy i stajemy coraz lepsi. Powiększa się również skład osobowy pracowni. Na nasze kompetencje składa się suma doświadczeń wszystkich członków zespołu. Projektujemy dla klientów indywidualnych ale również dla dużych, uznanych firm w Polsce i poza jej granicami.[:]