[:pl]

Biuro projektowe SUMA Architektów powstało z połączenia pasji i doświadczenia w dziedzinie architektury i projektowania wnętrz. Pracownię tworzy zespół ambitnych i pozytywnych ludzi. Tworzymy projekty budynków mieszkalnych, projekty hoteli, sklepów i biur.

Pomagamy Klientom od momentu analizy nieruchomości pod kątem potencjału inwestycyjnego. Współpraca rozpoczyna się od szczegółowego badania potrzeb Inwestora. Na tym etapie definiujemy również cele jakie chcemy osiągnąć. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować plan działania, który następnie jest realizujemy. Podczas całego procesu analizie podlegają takie czynniki jak: harmonogram, budżet i ryzyka projektu. Kładziemy duży nacisk na płynny przepływ informacji i dobrą komunikację z Klientem. Projekt kończy się szczegółową analizą i oceną wyników naszej pracy. Wyciągnięte wnioski służą nam do dalszego udoskonalania działania pracowni.

Tworzymy projekty w bardzo różnej skali, od okazałych gmachów po niewielkie wnętrza i designerskie przedmioty. Zapewniamy również obsługę w zakresie uzyskanie wszelkich uzgodnień i pozwolenia na budowę w UM Mysłowice. Każdy twórczy problem jest dla nas wyzwaniem i okazją do kreatywnych poszukiwań. Priorytetem są dla nas zawsze biznesowe cele Klienta, których realizacji służy architektura.

Nasze doświadczenie obejmuje liczne projekty dla Klientów indywidualnych. Współpracujemy również z dużymi firmami (biura, sklepy sieciowe, hotele), tworzymy projekty dla deweloperów. Dla każdego Inwestora znajdujemy właściwe rozwiązanie.[:en]

[:]