[:pl]Biuro SUMA Architektów jest zespołem kompetentnych i entuzjastycznych profesjonalistów. Prowadzimy naszych Klientów przez skomplikowany proces projektowania budynku. Na każdym etapie służymy wsparciem i pomocą.

Oferujemy pełny zakres usług projektowych. Weryfikujemy przydatność terenów na potrzeby inwestycji. Wykonujemy projekty koncepcyjne oraz wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze. Uzyskujemy w imieniu Inwestora niezbędne uzgodnienia i pozwolenia w UM Olkusz. Dzięki temu nie traci on czasu i nerwów w kontaktach z urzędami. Pomagamy w przygotowaniu dokumentacji przetargowej i wyłonieniu generalnego wykonawcy. Sprawujemy również nadzór autorski podczas budowy.

Zajmujemy się również projektowaniem wnętrz. Aranżujemy prywatne domy, mieszkania a także sklepy, biura, restauracje i hotele. Ponadto tworzymy także indywidualne przedmioty – jak na przykład lustra czy lampy, które są wykorzystywane w naszych wnętrzach.

Wysoką jakość dokumentacji uzyskujemy dzięki wypracowanym procedurom kontroli projektów. Lata doświadczeń pozwoliły nam wypracować dobrą organizację pracy. Do grona Klientów zadowolonych z naszych usług należy wiele osób indywidualnych a także przedsiębiorcy i duże firmy. Cały czas się rozwijamy i realizujemy coraz bardziej skomplikowane przedsięwzięcia.

W projektowaniu bardzo cenimy prostotę i sprytne rozwiązania podnoszące niewielkim kosztem jakość budynku. Nie jesteśmy jednak przywiązani do jednej estetyki. Za każdym razem poszukujemy najwłaściwszych rozwiązań w danej lokalizacji. Chcemy aby nasze budynki wyglądały atrakcyjnie nie tylko zaraz po oddaniu do użytkowania ale aby również dobrze się starzały. Dzięki energooszczędnym rozwiązaniom powinny być ponadto tanie w eksploatacji.[:]