[:pl]Jesteśmy entuzjastycznym zespołem profesjonalistów zajmujących się architekturą, projektowaniem wnętrz i zarządzaniem projektami budowlanymi. Prowadzimy Inwestorów przez żmudny proces projektowania budynku. Szczegółowo badamy potrzeby Klienta i identyfikujemy jego cele, które następnie realizujemy.

Nasza oferta obejmuje cały zakres usług projektowych od due dilligence przed nabyciem nieruchomości po oddanie budynku do użytkowania. Sprawdzamy przydatność działek na potrzeby inwestycji. Opracowujemy projekty koncepcyjne a następnie wielobranżowe projekty budowlane. W imieniu Klienta załatwiamy niezbędne uzgodnienia i pozwolenia w UM Rybnik. Bierzemy na siebie wyjaśnienia i uzupełnienia na etapie postępowania administracyjnego. Przygotowujemy również dokumentację przetargową i pomagamy przy wyborze generalnego wykonawcy. Sprawujemy nadzór na budowie.

Z pasją projektujemy różnego rodzaju wnętrza. Wykonujemy aranżacje prywatnych domów, apartamentów a także hoteli, sklepów i biur. Dodatkowo w naszych wnętrzach tworzymy nierzadko indywidualne przedmioty, na przykład lustra, lampy czy meble.

Dbamy o wysoką jakość dokumentacji, którą uzyskujemy za pomocą procedur kontroli projektów. Podczas wieloletniej działalności wypracowaliśmy dobrą organizację pracy. Obsługujemy osoby indywidualne a także przedsiębiorców i firmy. Cały czas się doskonalimy i podejmujemy coraz większe wyzwania.

W projektowaniu ważna jest dla nas prostota i rozwiązania zwiększające niewielkim kosztem atrakcyjność budynku. W każdym temacie poszukujemy indywidualnych rozwiązań dla danej lokalizacji, pozwalających wykorzystać cały jej potencjał. Dążymy do tego aby projektowane przez nas budynki ładnie się prezentowały nie tylko zaraz po ukończeniu budowy ale żeby znosiły również dobrze proces starzenia. Stawiamy na rozwiązania energooszczędne mające zapewnić niskie koszty eksploatacji przez wiele lat.[:]