[:pl]Podejmujemy wyzwania z zakresu architektury, projektowania wnętrz i designu. Jesteśmy ambitni i elastyczni. Na każdym etapie inwestycji wspieramy naszych Klientów. Pracownię założyli architekci: Michał Matejczyk i Jakub Jan Surówka.

Architektura to złożone zagadnienie i projektując bierzemy zawsze pod uwagę różne jej aspekty. Najważniejsza jest dla nas realizacja celów biznesowych naszych Klientów. Przykładamy również dużą wagę do energooszczędności, kontekstu przyrodniczego i kulturowego. Czerpiemy różnorodne inspiracje odwołując się zarówno do tradycji jak i całkowicie pionierskich rozwiązań.

Bazujemy na solidnej wiedzy technicznej. Współpracujemy z doświadczonymi inżynierami różnych specjalności. Posiadamy również znajomość przepisów i doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych procedur administracyjnych. Dzięki nieszablonowym pomysłom wnosimy do inwestycji dodaną wartość.

Nasze usługi obejmują cały zakres procesu budowlanego. Zaczynamy od analizy (due dilligence) przed lub po nabyciu nieruchomości. Opracowujemy projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze. Korzystając z pełnomocnictwa załatwiamy dokumenty, uzgodnienia a następnie pozwolenie na budowę w urzędzie Tarnowskie Góry. Zgodnie ze specyfiką tematu uzgadniamy projekty z rzeczoznawcami: ds. zabezpieczeń pożarowych, SANEPID, BHP. Łączymy projektowanie kubaturowe z projektowaniem wnętrz. Projektujemy od ogólnej koncepcji bryły obiektu po szczegóły wykończeniowe.

Bardzo ważna jest dla nas sprawna komunikacja z Klientami. Budujemy współpracę w oparciu o zaufanie i partnerskie relacje. Dysponując szerokimi kontaktami staramy się wspierać Klientów w różnorodnych aspektach inwestycji.

Nasze doświadczenie obejmuje różnorodne projekty dla klientów indywidualnych ale również dla dużych, znanych firm i deweloperów. Projektujemy domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne, hotele, biurowce i obiekty przemysłowe.[:]