[:pl]Jesteśmy zespołem architektów, projektantów wnętrz i project managerów. Design that works – to nasza filozofia projektowania. Nasze projekty działają w wielu aspektach – estetycznym, ekonomicznym, środowiskowym.

Służmy wiedzą Klientom, którzy realizują z nami różnego rodzaju projekty deweloperskie – mieszkaniowe, biurowe czy komercyjne. Każdy temat traktujemy jako indywidualne wyzwanie. Nie narzucamy określonej estetyki ale podczas procesu projektowego poszukujemy rozwiązania będącego odpowiedzią na problemy i założenia w danej lokalizacji. Od początku współpracy uważnie słuchamy jakie są potrzeby i cele Klienta. Na każdym etapie dbamy o sprawną komunikację i partnerskie relacje. Na bieżąco rozwiązujemy problemy oraz wyjaśniamy wątpliwości.

Projektujemy domy jednorodzinne, wielorodzinne, biurowce, hotele, sklepy i restauracje. Załatwiamy potrzebne dokumenty, uzgodnienia i opinie do uzyskania pozwolenia na budowę w UM Wieliczka. Bardzo chętnie zajmujemy się również projektowaniem wnętrz. Dodatkowo tworzymy skrojone na miarę elementy wyposażenia, takie jak meble, czy lampy.

Nieustannie się rozwijamy i podnosimy nasze kompetencje. Suma doświadczeń całego zespołu pozwala nam przyjmować różnorodne zlecenia. Pracujemy dla osób indywidualnych, jak również dla firm. Nasze projekty realizowane są w Polsce i poza jej granicami.[:]