[:pl]Pracownia SUMA Architektów podejmuje różnorodne wyzwania z zakresu projektowania wnętrz i designu. Aranżujemy mieszkania sklepy, biura, hotele i inne, również bardzo nietypowe, przestrzenie. Całościowo zajmujemy się procesem projektowania i nadzorem nad realizacją zapewniając maksymalną wygodę naszym Klientom.

Nasza praca zaczyna się od przeanalizowania i zrozumienia potrzeb Zamawiającego. Dążymy do wykorzystania całego potencjału oferowanego przez dany lokal. Jesteśmy otwarci i elastyczni. Interesują nas projekty w różnej skali. Bez względu na wielkość przedsięwzięcia jesteśmy w stanie dopasować zakres swoich usług. Pracując nad wnętrzami koncentrujemy się na funkcjonalności i charakterze miejsca. Staranny dobór materiałów sprawia, że wnętrze będzie nie tylko ładne ale również trwałe. Dbamy o szczegóły i subtelne drobiazgi.

Bardzo ważne jest dla nas oświetlenie. To jeden z elementów decydujących o jakości projektu. Światło pozwala nam kreować odpowiedni klimat wnętrza i panować nad przestrzenią.

W trakcie projektowania na bieżąco kontrolujemy budżet, który traktujemy jako jeden z podstawowych parametrów projektu. Architekt wnętrz Warszawa to również usługa wykończenia pod klucz. Podczas realizacji projektu zarządzamy ekipami wykonawczymi i raportujemy postępy prac do Klienta. Końcowy efekt naszej usługi stanowi w pełni zdatne do użytku mieszkania bądź lokalu.[:]