[:pl]Działalność firmy obejmuje projektowanie wnętrz o funkcji mieszkalnej, handlowej i usługowej. Wykonujemy aranżacje funkcjonalne, projekty koncepcyjne, wykonawcze a także specyfikacje i kosztorysy. W razie potrzeby zapewniamy również projekty branżowe i ekspertyzy konstrukcyjne.

Oferujemy realizację wnętrz w systemie „zaprojektuj i wybuduj” od stanu deweloperskiego po wykończenie i dostawę wyposażenia ruchomego. W każdym momencie architekci czuwają nad jakością i zaawansowaniem prac.

W zakresie projektowania obiektów kubaturowych zajmujemy się zabudową jednorodzinną oraz zabudową wielorodzinną i usługową, ze szczególnym nastawieniem na projekty hoteli, sklepów i biur. Obsługujemy inwestycje również pod kątem formalno-prawnym. Stosownie do charakterystyki inwestycji zapewniamy uzyskanie wszystkich koniecznych uzgodnień i pozwoleń w urzędzie miasta Będzin. Naszym celem jest kreowanie rozwiązań nowatorskich i inspirujących. Nie chcemy powielać utartych schematów. Promujemy nowoczesne rozwiązania projektowe podnoszące komfort życia użytkowników. Poprzez dobre relacje z dostawcami materiałów i wykonawcami możemy zapewnić Klientowi dodatkowe korzyści.

Zaprojektowaliśmy do tej pory kilkadziesiąt domów jednorodzinnych dla Klientów indywidualnych. Pracowaliśmy również dla dużych i znanych firm oraz instytucji co świadczy o jakości naszych usług. Wstępna wycena prac projektowych jest możliwa po przesłaniu do nas maila z informacjami odnośnie planowanej inwestycji. Zapraszamy do kontaktu.[:]