[:pl]Biuro projektowe SUMA Architektów jest zespołem profesjonalistów zajmujących się architekturą i projektowaniem wnętrz. Oferujemy komplet usług projektowych związanych z realizacją inwestycji budowlanych. Tworzymy indywidualne projekty domów jednorodzinnych, projekty zabudowy wielorodzinnej, budynków biurowych, hoteli, hal i inne. Bogate doświadczenie pozwala nam profesjonalnie obsłużyć bardzo szeroki zakres tematów projektowych.

Filozofię naszego działania można streścić w stwierdzeniu „projektowanie, które działa” (design that works). Projekt ma, w sposób twórczy i czasem nieoczekiwany, realizować cele Klienta. Inwestycja powinna dobrze działać na każdym etapie – od przygotowanie, poprzez prace projektowe i realizację aż po długoletnią eksploatację. Nie jesteśmy przywiązani do konkretnej estetyki. Powinna ona powstawać jako element rozwiązania projektowego dla konkretnego Klienta i konkretnej lokalizacji.

Nasze usługi zaczynają się od analizy możliwości zabudowy. Następnie wykonujemy projekt koncepcyjny zawierający schematy funkcjonalne i wizualizacje obiektu. Potem opracowujemy projekt budowlany i uzyskujemy w imieniu Inwestora pozwolenie na budowę w UM Bytom. Kolejnym etapem jest projekt wykonawczy i nadzory podczas prac budowlanych. W razie potrzeby zapewniamy dodatkowe opinie i uzgodnienia w zależności od specyfiki danego przedsięwzięcia.

W naszej pracowni łączymy architekturę i wnętrza w jedną całość. Kreujemy budynki od ogólnego pomysłu po szczegóły wykończenia. Uważamy, że projektowanie jest potężnym narzędziem do tworzenia wizerunku zarówno dla Klientów biznesowych jak i osób fizycznych.[:]