[:pl]Oferujemy obsługę inwestycji budowlanych od due dilligence przed zakupem nieruchomości po oddanie gotowego obiektu. Wykonujemy projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze. Zapewniamy uzyskanie niezbędnych uzgodnień i dokumentów oraz pozwolenia na budowę w urzędzie miasta Tarnów. Nasze usługi to również projektowanie wnętrz. Dążymy do całościowego projektowania obiektu architektonicznego – od ogólnej bryły po detale wykończeniowe i oznakowanie graficzne. Łączenie architektury z aranżacją wnętrz stanowi ważny element naszego sposobu działania.

Jesteśmy ambitnym i dynamicznym zespołem architektów i projektantów wnętrz. Nasza pracownia charakteryzuje się startupową świeżością pomysłów bazującą na profesjonalizmie, rzetelności i doświadczeniu. Mamy pozytywne nastawienie oraz zamiłowanie do pracy. Stawiamy na dobre relacje z Klientem. Bardzo ważna jest dla nas sprawna i efektywna komunikacja.

Pracujemy nad projektami o różnej funkcji i wielkości. Dla Klienta indywidualnego opracujemy indywidualny projekt domu. Dla przedsiębiorców tworzymy projekty hoteli, biur i budynków usługowych. Współpracujemy również z deweloperami realizującymi zabudowę wielorodzinną. Posiadamy bogate doświadczenie w branży retail, realizujemy sklepu sieciowe w Polsce i poza jej granicami.

W projektowaniu ważne jest dla nas aby zrealizować cele biznesowe naszych Klientów. Zwracamy dużą uwagę na rolę architektury w kreowaniu wizerunku Inwestora. Nie przywiązujemy się do konkretnej estetyki, forma architektoniczna powinna zawsze być odpowiedzią/rozwiązaniem konkretnego problemu projektowego.[:]