Architekt Tychy

SUMA Architektów jest kreatywnym zespołem architektów i projektantów wnętrz. Tworzymy projekty budynków zgodnie z duchem czasu, cechujące się przemyślaną funkcją i energooszczędnością. Bazujemy na solidnym warsztacie projektowym. W naszym działaniu bardzo ważne jest wsłuchanie się w potrzeby Klienta, sprawny przepływ informacji oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji całego zespołu.

Tworzymy projekty w szerokiej skali – od domów jednorodzinnych pod Klienta indywidualnego, przez bloki wielorodzinne, biurowce aż po hotele i duże obiekty przemysłowe.

Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy zakres usług do konkretnych zadań. W zależności od problematyki projektu dobieramy odpowiednich konsultantów. Zespół architektów wnętrz znakomicie uzupełnia pracę projektantów. Wykonujemy analizy przed nabyciem nieruchomości, projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze. Zajmujemy się również obsługą inwestycji pod względem formalno-prawnym. Po złożeniu wniosku o pozwolenie na budowę w urzędzie miasta Tychy monitorujemy postępowanie administracyjne aż do uzyskania decyzji. Następnie wspieramy Klientów poprzez nadzory na budowie i dodatkowe doradztwo. Nasze doświadczenie obejmuje wiele zrealizowanych budynków w Polsce i za granicą.

Architekt Tychy – SUMA Architektów