[:pl]Biuro projektowe SUMA Architektów jest uznanym zespołem architektów i projektantów wnętrz. W każdym projekcie poszukujemy rozwiązań pozwalających maksymalnie wykorzystać potencjał nieruchomości i osiągnąć najlepsze efekty funkcjonalne, estetyczne i biznesowe ( w przypadku architektury komercyjnej). Forma budynku powinna być odpowiedzią na konkretne miejsce i konkretne zagadnienie projektowe.

Uważnie słuchamy naszych Klientów. Proces projektowy zaczyna się od szczegółowej analizy ich potrzeb. Zawsze staramy się zrealizować założone cele. Ważna jest dla nas pozytywna komunikacja oraz praca w oparciu o zaufanie i partnerskie relacje. Po zakończeniu inwestycji zawsze wyciągamy wnioski, które służą nam do dalszego podnoszenia jakości usług.

Zajmujemy się projektami kubaturowymi, takimi jak indywidualne projekty domów, projekty hoteli, projekty biur. Kreujemy również wnętrza mieszkalne i komercyjne (hotele, restauracje, sklepy sieciowe). Pracujemy dla indywidualnych Klientów, tzw. „Kowalskiego” oraz dla dużych, międzynarodowych firm. Projektujemy również inwestycje mieszkaniowe dla deweloperów. Nasze usługi obejmują projekty koncepcyjne (wizualizacje), projekty budowlane, przetargowe oraz wykonawcze. Zapewniamy również dodatkowe opracowania i konsultacje w zależności od specyfiki przedsięwzięcia. Uzyskujemy dokumenty, uzgodnienia i opinie potrzebne do otrzymania pozwolenia na budowę w urzędzie miasta Zabrze.

Nie jesteśmy przywiązani do konkretnej estetyki. Eksperymentujemy i poszukujemy nowych rozwiązań. Chcemy aby nasze budynki były przyjazne, energooszczędne oraz spójne z założeniami naszych Klientów.[:]