Item Details

Invalid Displayed Gallery

CIESZYN HOME

Projekt przebudowy domu zakładał znaczene powiększenie jego powierzchni w celu pomieszczenia dodatkowych funkcji.

Przebudowa istniejącego domu jednorodzinnego jest najczęściej zadaniem trudniejszym niż stworzenie czegoś od podstaw. W przypadku CIESZYN HOME udało się nam uwzględnić w projekcie wszystkie oczekiwania Klienta.

W pracowni SUMA Architektów powstał projekt przebudowy domu w Cieszynie. Odnowiony budynek będzie charakteryzował się przestronością oraz nowoczesnym układem funkcjonalnym. Powierzchnia budynku została znacznie powiększona. Na parterze, dzięki adaptacji, zostały powiększone m. in. takie pomieszczenia jak: salon oraz jadalnia, garderoba a także pralnia i kotłownia. Charakterystycznym pomysłem jest dobudowanie pomieszczeń przeznaczonych dla zwierząt, które dostępne są od zewnątrz i z garażu. Garaż też został powiększony aby pomieścić dwa samochody. Poddasze zostało przeznaczone na pokój z garderobą, która prowadzi nas na duży balkon. Na piętrze powstał pokój gościnny, gabinet , łazienka oraz znacznie rozbudowana sypialnia córki. Ciekawym pomysłem, które zastosował architekt wnętrz jest prowadząca do biblioteki antresola. Będzie ona atrakcyjnym elementem wnętrza który otwiera przestrzeń nad salone oraz łączy parter z poddaszem. Dzięki dużej przestrzeni, która została znakomicie rozplanowana przez architekta z naszej pracowni dom zapewni komfort dla całej rodziny.

Masz dom, który wymaga zmian ponieważ nie spełnia twoich aktualnych potrzeb? Dobrze trafiłeś. SUMA Architektów stworzy projekt przebudowy domu jednorodzinnego odpowiedni dla Ciebie.


  • Client: Prywatny
  • Skills: Cieszyn,
  • Author Name: SUMA Architektów
  • Author URI: Michał Matejczyk, Jakub Jan Surówka, Paulina Wacławik
  • Release Date: 1 February 2015