Item Details

Invalid Displayed Gallery

COYOCO

Projekt wnętrza sklepu z akcesoriami dla kobiet.

Coyoco to projekt wnętrza sklepu z akcesoriami do odzieży. Zadaniem architektów było stworzenie konceptu wizualnego dla nowej marki planującej rozwój w całej Polsce.

Coyoco zostało stworzone z myślą o kobietach ceniących niebanalny styl uierania się. Kobiety wybierające akcesoria marki Coyoco są nowoczesne, lubią komfort oraz śledzą najnowsze trendy w modzie a wnętrze sklepu cechuje się estetyką współgrającą z marką. Architekt wnętrz podczas pracy nad projektem postawił na czarno-białą kolorystykę. Ciekawym rozwiązaniem są różnej wielkości, podświetlane kasety służące do ekspozycji produktów. Witryna jest w dużej części otwarta i zapewnia łatwy wgląd do sklepu z pasażu galerii handlowej. Oświetlenie pełni ważną rolę w całym projekcie Przede wszystkim ma ono podkreślać walory sprzedawanych akcesoriów. Wnętrze sklepu przyciąga klientów ze względu na znakomite produkty ale także z powodu zaprojektowanej przestrzeni, która jest charakterystyczna i nieszablonowa.

SUMA Architektów to zespół doświadczonych profesjonalistów. Jeżeli chcesz aby wnętrze Twojego biura czy też sklepu było nietuzinkowe zgłoś się do nas.


  • Client: COYOCO
  • Skills: Łódź,
  • Author Name: Ovotz design lab.
  • Author URI: Michał Górski, Wojciech Stanczykiewicz, Michał Matejczyk, Jakub Jan Surówka
  • Release Date: 1 May 2011