Item Details

KANTYNA PRACOWNICZA DLA FIRMY NORDIC

Projekt wnętrz kantyny pracowniczej dla firmy NORDIC w Krakowie zrealizowany przez nas „pod klucz” czyli w systemie zaprojektuj-wybuduj.

Klienci coraz bardziej cenią swój czas. Całościowa usługa wykończenia wnętrz pozwala im zrzucić wszelkie uciążliwości remontu na nasze barki. Wszystko odbywa się w ramach założonego budżetu i harmonogramu przy pełnej indywidualności stosowanych rozwiązań.

Najważniejsze w tym projekcie było stworzenie strefy przyjaznej dla pracowników, miejsca w którym mogliby w spokoju zjeść lunch lub napić się kawy. Miejsce różniące się od miejsca pracy. Drugą najważniejszą kwestią był harmonogram. Wszelkie prace remontowe, wykończeniowe i montażowe nie mogły trwać dłużej niż 5 dni. Naszym zadaniem było zaprojektować indywidualne, ciekawe wnętrze, jednocześnie dbając o budzet klienta i realne do wykończenia w krótkim czasie. Zdecydowaliśmy się skorzystać z gotowych elementów dekoracyjnych. Po raz pierwszy wybraliśmy motyw z roślin sztucznych i jestęmy zadowoleni z efektu. Fakt że nie wymagają pielegnacji był tu kluczowy, ale efekt wizulany zaskoczył nas in plus. Całość miała sprawiać wrażenie bardziej kawarni niż kantyny i mamy nadzieje że ten efekt osiągneliśmy.

Wykończenie wnętrz pod klucz do przede wszystkim wygoda dla Inwestora. Ma on pełną kontrolę nad budżetem i harmonogramem. Zapewniamy ponadto oryginalność i indywidualność projektu w odróżnieniu od występujących na rynku pakietów wykończeniowych.


  • Client: NORDIC Semiconductor
  • Skills: Kraków,
  • Author Name: SUMA Architeków
  • Author URI: Jakub Jan Surówka, Michał Matejczyk, Paulina Wacławik
  • Release Date: 1 czerwca 2018