Item Details

Invalid Displayed Gallery

PASTA MASTA

Projekt makaroniarni w Krakowie.

Stworzyliśmy nowoczesny lokal gastronomiczny dla nowej marki zajmującej się produkcją i sprzedażą makaronu. Pierwsza makaroniarnia Pasta Masta powstała w Krakowie, przy ul. Karmelickiej.

Naszym zadaniem było stworzenie projektu wnętrz, który będzie odzwierciedlał wizerunek lokalu gdzie można szybko i za rozsądną cenę zjeść zdrowy posiłek. Chcieliśmy aby miejsce było „trendy” i szybko zyskało popularność wśród mieszkańców Krakowa. Projekt bazuje na pomysłach możliwych do zrealizowania przy ograniczonym budżecie. Główna lada jest wykończona sklejką z charakterystycznymi perforacjami naśladującymi durszlak do odcedzania makaronu. Przy ścianie żółte rurki wiją się jak wstęgi spaghetti. Całość ma nowoczesny i nieco loftowy charakter podkreślany przez okładzinę z białej cegły, naturalną sklejkę i odsłonięte elementy wentylacji mechanicznej. W drugiej sali część ściany oraz drzwi przesuwne zostały wykończone farbą tablicową. Klienci piszą tam zwoje spostrzeżenia i pozytywne opinie na temat lokalu. Wnętrze można zobaczyć przy ul. Karmelickiej 46 Kraków. Jako, że Pasta Masta planuje dynamiczny rozwój, kolejne projekty to prawdopodobnie zupełnie inne lokalizacje, np. Katowice lub Warszawa.

Jeśli potrzebny Ci projektu wnętrza restauracji lub projekt lokalu gastronomicznego SUMA Architektów będzie dla Ciebie solidnym partnerem. Stworzymy koncept, który pomoże wyróżnić się na bardzo konkurencyjnym rynku, wykonamy rysunki techniczne oraz załatwimy uzgodnienia z SANEPID em. Z pasją i profesjonalizmem tworzymy projekty lokali usługowych i gastronomicznych.


  • Client: PASTA MASTA
  • Skills: Kraków,
  • Author Name: SUMA Architektów
  • Author URI: Jakub Jan Surówka, Michał Matejczyk, Beata Mazur
  • Release Date: 10 listopada 2015