Item Details

 

Invalid Displayed Gallery

PRINT_ONE

Projekt drukarni Kraków.

Stworzenie konceptu wnętrz dla drukarni cyfrowej było dla nas ciekawym zadaniem, do którego Przystąpiliśmy z dużym zapałem. Naszym pomysłem było stworzenie miejsca energetycznego, o wyrazistym designie, który zapadnie w pamięć odwiedzającym.

Projekt wnętrz obejmował strefę bezpośredniej obsługi Klienta drukarni. Architekt zaproponował wydzielenie w tej przestrzeni tzw. „concept corner”. Kącik ten ma być odgrodzony akustycznie od pozostałej części lokalu drzwiami szklanymi i stanowić miejsce kreatywnych rozmów. Nieraz zachodzi potrzeby aby przedyskutować czy poprawić projekty graficzne przed ostatecznym wydrukiem. Pomysł spotkał się z aprobatą Zamawiającego. Pozostała część lokalu zajęta jest przez ladę do obsługi Klientów oraz blaty robocze dla grafików i pozostałych pracowników drukarni. Duży ekran umieszczony nad strefa obsługi ma wyświetlać co na bieżąca dzieje się w pomieszczeniu produkcji. W zakresie wyglądu architekt wnętrz postawił na intensywne kolory spójne z identyfikacją wizualną firmy oraz niedrogi i modny materiał jakim jest płyta OSB.

Tworząc projekt lokalu usługowego poszukujemy zawsze rozwiązań, które podkreślą wartość marki Zamawiającego. Wnętrze ma być wizytówką i elementem identyfikacji wizualnej firmy. Dlatego projekt przygotowany przez SUMA architektów to dobra inwestycja.


  • Client: prywatny
  • Skills: Kraków,
  • Author Name: SUMA Architektów
  • Author URI: Jakub Jan Surówka, Michał Matejczyk, Beata Mazur
  • Release Date: 30 grudnia 2015