Item Details

Invalid Displayed Gallery

SKALICA

Projekt budynku mieszkalno-usługowego w Krakowie.

Pracownia SUMA Architekci projektuje m.in. budynki wielofunkcyjne – jako przykład może służyć obiekt wielorodzinny z częścią handlową w parterze, który został zrealizowany w krakowskiej dzielnicy Pychowice.

W inwestycji zaplanowano bardzo zróżnicowany metraż mieszkań. Od niewielkich kawalerek po przestronne apartamenty połączone z rozległymi tarasami na dachu. Jeden z lokali mieszkalnych posiada dodatkowo antresolę, na której mieści się kameralna sypialnia. Wszystkie mieszkania wyróżniają się dobrym nasłonecznieniem ponieważ wyposażone zostały w duże, sięgające podłogi okna. Na poddaszu przewidziano charakterystyczne, łamane przeszklenia dzięki którym ludzie w mieszkaniach zamiast sufitu otrzymują kawałek nieba. Stonowane elewacje ożywia okładzina w kolorze drewna.

Nasze biuro chętnie współpracuje z deweloperami i tworzy dla nich profesjonalne projekty budynków usługowych i wielorodzinnych. SUMA architektów angażuje się już na wstępnym etapie inwestycji, przygotowując szkice i analizy możliwości zabudowy. Następnie opracowujemy projekt koncepcyjny i budowlany a w razie potrzeby rysunki wykonawcze. Zapraszamy do kontaktu.


  • Client:
  • Skills: Kraków,
  • Author Name: Michał Górski, Michał Matejczyk
  • Release Date: 1 July 2013