[:pl]

Pracownia SUMA Architektów została stworzona przez Michała Matejczyka i Jakuba Surówkę. Doświadczenie zdobyte w Polsce oraz poza granicami pozwala nam realizować różnorodne tematy projektowe na najwyższym poziomie. Jesteśmy elastycznym, kompetentnym i zaangażowanym zespołem podejmującym wyzwania z dziedziny aranżacji przestrzeni.

Inspirują nas zarówno najnowsze, światowe trendy jak tradycyjne, sprawdzone rozwiązania. Lubimy prostotę ale nie jest mocno związani z konkretną estetyką. Poszukujemy indywidualnych rozwiązań, które pozwolą maksymalnie wykorzystać potencjał danej przestrzeni.

Projektując przykładamy dużą wagę do oświetlenia. To jeden z kluczowych elementów mających wpływ na jakość projektu. Światło kreuje nastrój wnętrza, pozwala nam też na odpowiednie strefowanie lokalu.

Projektowanie wnętrz dla klienta indywidualnego.

Dla osób prywatnych tworzymy projekty wnętrz domów i mieszkań. Zaczynamy od dokładnego zbadania potrzeb Klienta. Identyfikujemy jego oczekiwania funkcjonalne oraz preferencje estetyczne. Podczas procesu projektowego znajdujemy właściwe rozwiązania. Apartmanent jest nie tylko „maszyną do mieszkania” ale również, a może przede wszystkim, wyrazem marzeń i aspiracji właściciela.

Projektowanie wnętrz dla klienta biznesowego

Wykonujemy projekty wnętrz hoteli i restauracji, projekty biur oraz różnego rodzaju wnętrz usługowych. Posiadamy bogate doświadczenie w projektach retail zarówno jeśli chodzi o tworzenie nowych koncepcji jak i wdrażanie projektu na dużą skalę, w wielu różnych lokalizacjach. Nasze projekty realizują cele biznesowe Klientów. Dzięki twórczej wyobraźni wnosimy dodaną wartość do inwestycji, którymi się zajmujemy.

Wykończenia pod klucz.

Bazując na doświadczeniu w całościowej obsłudze procesu budowlanego oferujemy Klientom usługę wykończenia „pod klucz” Warszawa. Dbamy o budżet i harmonogram realizacji. Można zrzucić na nas wszelkie uciążliwości a samemu tylko cieszyć się z końcowego efektu w postaci gotowego lokalu.[:]