[:pl]Właściwie zaprojektowane wnętrze jest bardzo ważnym elementem budowania marki. Przykładamy dużą wagę zarówno do aspektu funkcjonalnego jak i wizualnego przestrzeni komercyjnej. Nasze usługi mają zwiększyć szanse na komercyjny sukces przedsięwzięcia. Projekt retail powinien być jak ciekawa historia, która wciąga i zapada w pamięć.

Słuchamy uważnie naszych Klientów aby dobrze zrozumieć ich oczekiwania i zrealizować zakładane cele. Dobra komunikacja jest podstawą naszego działania.

Budujemy partnerskie relacje. Chcemy wspólnie z naszymi Klientami pracować na ich sukces. Wywiązujemy się z podjętych zobowiązań. Rozwiązujemy problemy pojawiające się w trakcie procesu projektowania i realizacji.

Chcemy dostarczać usługi na najwyższym poziomie oparte o ekspercką wiedzę. Ciągle się uczymy i rozwijamy.

Zachowujemy świeżość i dynamikę start-upu. Poszukujemy odważnych, nieszablonowych rozwiązań. Jesteśmy ambitni i elastyczni.

Tworzymy nowe brandy a także rozwijamy istniejące sieci. Poszukujemy charakteru wnętrz, który podkreśli walory marki i podniesie jej wartość.

Nasze usługi obejmują – inwentaryzacja lokalu handlowego, projekt aranżacji sklepu, projekt koncepcyjny. Następnym etapem jest projekt wykonawczy wnętrza retail wraz z wymaganymi uzgodnieniami. Zbieramy również oferty na wykończenie i wyposażenie lokalu. Podczas nadzorów autorskich sprawdzamy jakość wykonania kluczowych etapów projektu.

Księga standardów jest opracowaniem zbierającym wszystkie istotne informacje niezbędne do bezproblemowej realizacji kolejnych lokali i rozwoju całej sieci.

Pracowaliśmy zarówno dla znanych światowych marek jak i dla przedsiębiorców rozpoczynających przygodę w branży retail. Cały czas stajemy się coraz lepsi a nasi Klienci otrzymują od nas coraz więcej.[:]