Projekt domu jednorodzinnego

Własny dom to często spełnienie marzeń, których nie da się zrealizować poprzez zakup gotowego budynku czy też gotowego projektu. Oferujemy indywidualne projekty domów dostosowane do potrzeb naszych Klientów.

Jeżeli szukasz projektu szytego na miarę, masz nietypowe potrzeby lub po prostu nie chcesz aby twój dom był jak tysiące innych ta oferta jest dla Ciebie.

Projekt indywidualnego domu jednorodzinnego tworzymy w 4 etapach:


Projekt koncepcyjny

W tym etapie analizujemy działkę pod planowaną inwestycje, sprawdzamy możliwości jej zabudowy, zbieramy informacje od Klienta czego oczekuje po czym przygotowujemy koncepcje układu funkcjonalnego domu. Gdy nasz układ spełni oczekiwania klienta rozpoczynamy prace nad formą zewnętrzną budynku. Prace nad koncepcją trwają do uzyskania pełnej satysfakcji klienta.

Dokumenty formalne

Uzyskanie potrzebnych materiałów i dokumentów do wykonania projektu budowlanego:

Projekt budowlany

Mając gotowy projekt koncepcyjny wymarzonego domu i wszystkie niezbędne dokumenty przygotowujemy pełno-branżowy projekt architektoniczno-budowlany.

W zakresie opracowania znajduje się wykonanie projektu architektoniczno – budowlanego, na podstawie zaakceptowanej koncepcji:

Pozwolenie na budowę

W zakresie etapu znajduje się przygotowanie kompletnego projektu budowlanego do złożenia wniosku o wydanie pozwolenia na budowę, przygotowanie i złożenie wniosku o pozwolenie na budowę, wraz z ewentualnymi wyjaśnieniami, odpowiedziami na etapie postępowania administracyjnego, uzyskanie pozwolenia na budowę w imieniu Inwestora.

Nadzór autorski

Nadzór autorski mający na celu kontrolę zgodności realizacji z projektem oraz udzielenie wykonawcy instrukcji i wyjaśnień w zakresie problematyki zawartej w projekcie