Projekt wnętrz biura

Twoja firma się rozwija? Potrzebujesz nowego biura, które będzie nie tylko reprezentacyjne ale również ergonomiczne i efektywne.


Projekt aranżacji

W tym etapie skupiamy się na aspekcie funkcjonalnym przestrzenni. Rozpoczynamy od pomiarów „inwentaryzacji” pomieszczeń po czym, pokazujemy wariacje układu pomieszczeń, lokalizacji sprzętów i mebli, aby każdy metr kwadratowy lokalu wpływał korzystnie na prace i samopoczucie twoich pracowników.


Projekt koncepcyjny

W tym etapie pracujemy nad atmosferą. Pokazujemy proponowane przez nas materiały, sposoby oświetlania, kolorystykę i nastrój.


Projekt wykonawczy

Ten etap jest kluczowy do osiągnięcia najlepszego efektu. Przygotowujemy wszystkie rysunki techniczne potrzebne do przygotowania wycen a potem realizacji wszystkich prac remonto budowlanych. Od wyburzeń, poprzez elektrykę na indywidualnych projektach mebli kończąc. W tym etapie przygotowujemy również wstępny kosztorys całej inwestycji. Zaplanowany przez inwestora budżet jest naszą wytyczną i wszelkie prace projektowe są do niego dostosowane.


Nadzór autorski

W tym etapie nasza rola to głównie wsparcie inwestora w procesie realizacji prac remontowo budowlanych. Odpowiadamy na wszelkie pytania ekip wykończeniowych. Pomagamy w zakupie materiałów wykończeniowych i mebli. Dbamy aby wszystkie założenia projektu zostały zrealizowane z należytą starannością.