Item Details

Invalid Displayed Gallery

CONTER ONE

Projekt wnętrz sklepu z artykułami biurowymi.

Nasz zespół zrealizował kolejny projekt poza granicami Polski – tym razem w Bolzano, północnych Włoszech. Projekt sklepu biurowego dla firmy Conter był ciekawym zadaniem, do którego przystąpiliśmy z dużym entuzjazmem.

Projekt sklepu ” CONTER ONE” to dowód na to, że wnętrze sklepu z artykułami biurowymi wcale nie musi być nudne i banalne. Nasza pracownia SUMA Architektów została wybrana do stworzenia koncpecji wnętrza spośród wielu innych firm. Zdecydowało o tym doświadczenie i kreatywność zespołu. Architekt podczas aranżacji wnętrza sklepu z artykułami biurowymi postawił na wyeksponowanie intensywnej czerwieni, która jest charakterystyczna dla marki Conter. Przemyślane ustawienie regałów zapewnia sporo przestrzeni a także łatwy dostępem do artykułów. Architekt przed każdym regałem zaproponował trzy palety, które są w kolorze nawiązującym do kolorystki mebli. Prezentowane na nich są aktualne bestsellery. Wchodząc do wnętrza sklepu CONTER ONE nie tylko zaopatrzymy się w artykuły biurowe, których szukamy ale z pewnością będziemy cieszyć oko dzięki rozwiązaniom, które wybrał architekt z naszej pracowni. Czerwone płaszczyzny z nazwą firmy sprawiają, że brand jest od razu komunikowany na zewnętrz. Doskonale widać jak z chodnika a także z dalszej odległości.

Chcesz aby twój sklep nabrał charakteru dzięki czemu wyróżnisz od innych przycągniesz nowych Klentów? Architekci z pracowni SUMA Architektów znajdą dla Ciebie nietypowe i ciekawe rozwiązania.


  • Client: CONTER FURNITURE Italy
  • Skills: Bolzano, Włochy,
  • Author Name: SUMA Architektów
  • Author URI: Jakub Jan Surówka, Michał Matejczyk, Paulina Wacławik, Justyna Ogórek
  • Release Date: 1 June 2014