Item Details

Invalid Displayed Gallery

ICE ONE

Projekt wnętrza lodziarni w Krakowie.

Projekt Ice One Kraków – to koncepcja wnętrza, która została stworzona przez nasz zespół, dla Klienta z Włoch marzącego o własnej lodziarni.

Wnętrze, które zaprojektował architekt wnętrz to niecodzienne połączenie starej krakowskiej kamienicy nowoczesnym designem. Widzimy tutaj znakomite połączenie takich kolorów jak czer, biel i błękit, przeplatającea się z surowymi ścianami z odkrytą cegłą. Dyskretne wnęki oraz pomieszczenia zapewniają komfort w klimatycznym miejscu. Meble które zostały wybrane przez architekta wnętrz to niewielkie okrągłe stoliki oraz krzesła które są w kolorze czarnym. Oświetlenie w takich miejscach jest bardzo ważne, dlatego projektant jako główne miejsce wybrał sufit na którym zaplanował zwisający sznur lamp. Zamontowane na suficie lampy swoją surowością nawiązują do lofotowego wystroju wnętrza. Tak zaprojektowana przestrzeń będzie z pewnością miejscem chętnie odwiedzanym przez Krakowian.

SUMA Architektów stworzy dla Ciebie wyjątkowy projekt lokalu gastronomicznego, np. lodziarni. Zapraszamy do kontaktu z nasza pracownią.


  • Client: U Francesco
  • Skills: Kraków,
  • Author Name: SUMA Architektów
  • Author URI: Jakub Jan Surówka, Michał Matejczyk, Paulina Wacławik
  • Release Date: 1 July 2014