Item Details

Invalid Displayed Gallery

GROUND FLOOR HOME

Ground Floor Home – dom dla osób starszych.

Projekt domu Ground Floor Home to przestrzeń, która będzie idealna dla osób starszych. Duże znaczenie mam tutaj brak stopni i różnic w poziomie posadzki.

Kolejnym projektem, który powstał w pracowni SUMA Architektów w Krakowie jest parterowy budynek przeznaczony dla osób ceniących wygodę i brak konieczności wchodzenia po schodach na poddasze. Architekt sprawił, że GROUND FLOOR HOME to miejsce, które będzie ciekawą propozycją dla osób starszych bądź niepełnosprawnych, którym zapewni komfort i dużą powierzchnię. Dzięki rozległej przestrzeni parter został przeznaczony na salon z jadalnią, kuchnie i spiżarnie a także pomieszczenia takie jak: suszarnia, garderoba czy toaleta. Na parterze znajdują się również trzy sypialnie. Jedna z nich która jest bezposrednio połączona z łazienką jest na tyle dużą, aby mozna było swobodnie manewrować wózkiem inwalidzkim. Okap o dużym wysięgu, osłoni nas przed promieniowaniem słonecznym w najbardziej uaplnej porze dnia. Dom został również wyposarzony w garaż. Znakomitym rozwiązaniem i dużym udogodnieniem jest wejście do domu, prowadzące z niego. GROUND FLOOR HOME to idealne miejsce, które spełni oczekiwania osób starszych.

Dom parterowy, który przystosowany jest dla osób starszych? Tak – dobrze trafiłeś – SUMA Architektów zaprojektuje go właśnie w taki sposób.


  • Client: SUMA Projektów
  • Skills: Kraków,
  • Author Name: SUMA Architektów
  • Author URI: Michał Matejczyk, Jakub Jan Surówka, Paulina Wacławik, Justyna Ogórek
  • Release Date: 1 July 2014