Item Details

Invalid Displayed Gallery

KLUB STUDENCKI ”ZAUEK”

Projekt klubu studenckiego ” ZAUEK” – nowoczesne miejsce dla studentów.

„ZAUEK” powstał dzięki adaptacji nieużywanych garaży na tętniące życiem miejsce studenckich spotkań ( nie tylko tych naukowych ).

Klub studencki ,, ZAUEK”, to kolejna realizacja, kóra powstała w pracowni SUMA Architektów w Krakowie. Architekt wnętrz postanowił, że będzie to miejsce które swoim wyglądem przyciągnie studentów i będzie stanowić nową jakość dla tego typu lokali. Architektura wnętrza przedstawia nowoczesne połączenia kolorystyczne i materiałowe. Wnętrze klubu studenckiego to duża, otwarta przestrzeń wraz z bufetem, na którym wykorzystno blachę perforowaną. Kolory które dominują to odcienie grafitu oraz szarości w połączeniu z nieśmiertelnym zestawieniem bieli i czerni. Klub ” ZAUEK” to miejsce tętniące życiem, dlatego architekt wnętrz postawił na wygodne sofy oraz fotele na których można rozsiąść się na dłużej i wypocząć. Meble są w odcieniach czerni i szarości, co świetnie komponuje się z kolorem ścian, na których zawisły obrazy w drewnianych ramkach. Charakterystycznym pomysłem, są kolorowe poduszki z postaciami z komiksów, które projektant wnętrz umieścił na sofach. Przestrzeń wnętrza jest swobodnie rozplanowana i umożliwia zmiane aranżacji w zależności od potrzeb. W lokalu można zorganizować seans filmowy, prezentację lub kameralny koncert. Dzięki temu klub nie narzeka na brak gości.

Klub studencki ” ZAUEK” to miejsce zaprojektowane przez doświadczonych architektów pracowni SUMA Architekci Kraków. Jeżeli tutaj trafisz z pewnością docenisz komfort i designerskie detale wnętrza.


  • Client: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
  • Skills: Kraków,
  • Author Name: Ovotz design Lab.
  • Author URI: Wojciech Stanczykiewicz, Michał Matejczyk, Jakub Jan Surówka, Dominika Kaczmarczyk, Patrycja Kaczmarczyk
  • Release Date: 1 June 2011