Item Details

RE_CUBE_KRK

Przebudowa domu kostki Kraków

„Peerelowska kostka” to częsty element polskiego krajobrazu. Architektoniczne dziedzictwo poprzedniego ustroju można różnie oceniać jednak dla nas projekt przebudowy takiego domu jest niezwykle ciekawym zadaniem i okazją do twórczych poszukiwań.

Tworząc projekt przebudowy domu kostki postanowiliśmy utrzymać jej modernistyczny charakter poprawiając jednocześnie funkcjonalność. Wygląd elewacji wzbogaciliśmy poprzez zastosowanie betonowej okładziny. Dom zyskał również nową, parterową część połączoną z ogrodem. Wewnątrz zostały zaprojektowane całkiem nowe instalacje i wykończenie wnętrza. Po zakończeniu budowy Inwestor będzie mógł cieszyć się dużym i nowoczesnym budynkiem zlokalizowanym w centrum miasta. Jedną z przyczyn, dla których ludzie decydują się na remont starego obiektu, jest właśnie jego położenie. Domy takie można znaleźć w prestiżowych dzielnicach dużych miast. Pomimo, że łatwiej buduje się od podstaw, warto wtedy zainwestować w remont bądź rozbudowę istniejącego obiektu.

Nasze biuro projektowe przygotuje dla Ciebie profesjonalny projekt przebudowy domu. Posiadamy odpowiednie doświadczenie w pracy ze starymi budynkami. Dzięki naszej pomysłowości twój dom po przebudowie będzie taki, jak sobie wymarzyłeś.


  • Client: Prywatny
  • Skills: Kraków,
  • Author Name: SUMA Architektów
  • Author URI: Michał Matejczyk, Jakub Jan Surówka, Paulina Wacławik
  • Release Date: 1 June 2015